Arka Planı
Göster/Gizle
 GÖCEK KOYLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

GÖCEK KOYLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 13 Kasım 2021 , Cumartesi Saat: 08:00 | 21:00 Arası
Süre : 1 GECE 2 GÜN
Kontenjan : 19 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Muğla Fethiye Göcek
Not :

Göcek koylarında otel/pansiyon konaklamalı 2 gün yürüyüş

Haftasonu kaçamağı için yeni açılan yürüyüş parkurlarında Göcek’te olacağız. Göcek’in nefis koyları ve güzel ormanlarında keyifli 2 parkurda yürüyeceğiz. Akşam Göcek merkezde konaklayacağız. Bu etkinlik minumum 8 kişi ile yapılacaktır. Uçak bileti alımı için bilgi vereceğiz lütfen haber vermeden bilet almayınız.

 

1.gün 13 Kasım Cumartesi saat 08:15 de Muğla Dalaman havalimanında buluşuyoruz. Göcek merkezde bulunan Otel/pansiyonumuza transfer olacağız ve kahvaltı sonrasında İlk gün parkurumuz için İnlice köyüne gidiyoruz. Orman içi etaplarla Göcek koylarını kuş bakışı görebileceğimiz nefis manzaraları izleyerek ulaşacağımız Çığlık koyunda mola vereceğiz. Akdeniz’in serin suları sizi bekliyor. Mola sonrasında parkurumuz koy manzaraları eşliğinde Günlüklü koyunda sona erecek. (duruma ve zamana göre 9-12 km) Akşam yemeğinde isteyenlerle beraber güzel bir mekana gideriz.

 

2.gün 14 Kasım Pazar kahvaltı sonrasında aracımızla Koyların hemen arkasında bulunan Kırcagedire’ye ulaşacağız. Buradan başlayacağımız parkurumuzda 5 km kadar orman içinden Göcek’in dillere destan koylarını ve adalarını kuşbakışı izleyerek Sazlıca koyuna ulaşacağız. Yüzme molasıda vereceğimiz bu etaplarda Osmanağa ve Ayten koyunu görerek Göcek merkeze kadar yürüyeceğiz. (12-14 km) Akşam yemeği sonrasında havaalanına transfer olacağız. Dönüş uçağının 21:00 ve sonrasında olması gerekiyor.

Etkinlik için uçak bletlerini almaya başladık.

 

Lütfen Dikkat;

  • Kayıt olan kişilerin Hes Kodu kontrolu etkinlik öncesinde tarafımızdan yapılmaktadır.

  • Araç transferlerinde maske takılması zorunludur.

  • Fiyatlarımız katılım sayısına göre değişiklik göstermektedir. (Bknz: Fiyat Bilgisi)

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 11339 numaralı Bigbam Travel Seyahat Acentası organizasyonudur.

  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Tercihen yürüyüşe uygun yürüyüş botu ve tozluk,

Yürüyüş kıyafetleri (rahat tshirt,pantolon, tayt vs),

Küçük sırt çantası,

Yağmurluk veya panço,

Yürüyüşler dışında giymek için rahat kıyafetler

Belirtilen fiyat rehberler hariç 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. Daha az katılım halinde 50 TL fiyata ilave olunur. 

 

Fiyata Neler Dahil:
Transferler ( grupla beraber yapılacak olan havaalanı otel ve dönüş için havaalanı transferleri ve yürüyüş için gerekli olan transferler )

Acente maliyetleri

Rehberlik

Dahil Olmayanlar

Konaklama ve yemekler

 

Kalacağımız otelde 2 kişilik odada kahvaltı dahil kişi başı 200 TL. Single konaklama farkı 100 TL dir.

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Ön ödeme yaptıktan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, bu tarihten sonra sağlıkta dahil herhangi bir nedenle katılım iptali, faaliyete gelmeme yada sabah geç kalarak araca yetişememe durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır. 

ETKİNLİK KURALLARI  

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0