Arka Planı
Göster/Gizle
2 ŞELALE VE EFTENİ GÖLÜ DOĞA GEZİSİ

2 ŞELALE VE EFTENİ GÖLÜ DOĞA GEZİSİ

Etkinlik : Günübirlik Gezi
Tarih : 28 Mayıs 2017 , Pazar Saat: 06:30 | 18:00 Arası
Süre : 6 Saat
Kontenjan : 23 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 3
Nerede : Düzce Gölyaka
Not :

Efteni Gölü ve Güzeldere, Samandere Şelaleleri Doğa Gezisi

Bu hafta yürümeden doğanın güzelliklerini görmek ve keyifli bir gün geçirmek isteyenler için bir etkinliğimiz var. Düzce’nin nefis doğasında 2 tane şelale ve bir göl göreceğiz. Yemyeşil bir doğada baharın coşkusunu yaşayan ormanlar içinde olacağız. Önce 135 metreden dökülen Güzeldere şelalesini göreceğiz. Ardından kuş cenneti olan Efteni gölünü göreceğiz. Yemek için Aydınpınar Köyü'nde bir alabalık çiftliğine misafir olacağız. Son durağımız ise Samandere Şelalesi olacak.

 

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olarak etkinliğe sitemizden katılabilir yada bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, telefon ve bineceğiniz durak ile acil durumda aranacak kişi adı ve telefon bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

 

Bilgi için Esin Kayhan 0530 153 54 83 (akşam 18:00 sonrası) veya bilgi@dagtrek.com.

* Fiyat katılım sayısına göre değişmektedir. Lütfen altta bulunan Fiyat Bilgisi bölümünü okuyunuz.

  • Program
  • Araç Durakları
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Sabah 06:30 İncirli’den başlayarak aşağıda belirtilen duraklardan misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz. Yol üzerinde müsait bir tesiste kahvaltı için mola vereceğiz. Yeşillikler içinde Düzce’ye doğru yol alıyoruz ve Gölyaka ilçesinden sonra Güzeldere şelalesine ulaşıyoruz. Büyük bir mesire alanı içine yapılan Güzeldere şelalesine 10 dakikalık bir yürüyüşle ulaşacağız. 135 metre yukarında dökülen bu şelalenin güzelliğine doyamayacaksınız.

 

Şelaleyi görüp fotoğrafladıktan sonra yönümüzü Efteni gölüne çeviriyoruz. Aynı zamanda bir Kuş cenneti olan bu göl kenarında yapılmış olan gözlem kulesi ve fotoğraf iskelesinde mola vereceğiz. İsteyenler burada bulunan tesiste çay kahve içebilirler. Fotoğraflarımızı çekip gölün muhteşem manzarasını izledikten sonra Aydınpınar köyüne doğru yolculuğumuz devam ediyor. Yemek için Aydınpınar köyünde bulunan bir Alabalık Çiftliğine konuk olacağız.

 

Son durağımız Samandere Şelalesi tabiat parkı. Başarılı bir çevre düzenlemesi ile piknik alanı ve şelale birbirinden tamamen ayrılmış. Şelale alt alta dökülen ve coşkusuna hayran olacağınız pek çok şelale ve cadı kazanından oluşuyor. Kayaların arasına yapılmış gezi yolları sayesinde rahatça etrafı görüp şelalenin güzelliklerini yaşayabileceğiz.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:05 Kadıköy Evlendirme
07:10 Göztepe
07:15 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Yukarıdaki fiyatlar 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 10 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Bu faaliyet bir doğa gezisi faaliyetidir. Kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenlerin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0