Arka Planı
Göster/Gizle
29 EKİM DALYAN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ve DENİZ PROGRAMI

29 EKİM DALYAN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ve DENİZ PROGRAMI

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 27 Ekim 2021 , Çarşamba Saat: 21:00 | 22:00 Arası
Süre : 3 Gece 4 GÜN
Kontenjan : 19 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : Dalyan
Not :

Nefis doğası ve deniziyle 29 Ekim tatilinde Dalyan'da olacağız.

Bu etkinlik minumum 14 kişi ile yapılır.

29 Ekim Tatilinde Dalyan’da olacağız. Karia ve Likya yolları arasında kalan bu bölgede çok keyifli bir 4 gün bizleri bekliyor. Sahile yakın parkurlarda yürüyüş yapacağız, Antik kentleri göreceğiz ve tabiki fırsat buldukça denize gireceğiz. Tekne turu yapacağız.

 

Kalacağımız otel Dalyan kanalına sıfır, İngilizlerin rağbet ettiği havuzlu ve bahçeli bir otel. Otelin İnternet sitesi için tıklayınız

Otelin yüzme havuzu

Otelin bahçesi

 

 

 

İstanbul’dan araçla gidip döneceğimiz programda Osmangazi Köprüsü, yeni açılan İzmir otoyolu ve Aydın otoyolunu kullanacağımız için çok uzun olmayan ( 7,5 saat) ve rahat bir yolculuk süremiz olacak. Seyahatimiz özel yapılmış Mercedes bir minibüsle olacak. Tüm koltukları uzun yol için yatabilir niteliktedir. Klima sistemi dışarıdan aldığı temiz havayı araç içine vermektedir. Bu sayede bütün yolculuğumuz boyunca ısısı ayarlanmış bir araçta olacağız.

 

Program

27 Ekim Çarşamba akşamı saat 21:30 da İncirli’den yola çıkacağız.

1.gün 28 Ekim Perşembe günü kalacağımız otele yerleşeceğiz. Eksta kahvaltı ardından ilk gün kanaldan tekne ile Kaunos antik kentine ulaşacağız ve antik kenti gezdikten sonra yine tekne ile İztuzu plajına ulaşacağız. Biraz denize girdikten sonra öğle yemeğimizi teknede alacağız. Sonra tekne ile çamur banyosuna gideceğiz. Şifalı çamurlara bulanıp sıcak termal suyuna girdikten sonra otelimize döneceğiz. Akşam yemeği otelimizde

 

2.gün 29 Ekim Cuma bu gün Dalyan merkezden tekne ile kanal karşısına geçip Çandarlı üzerinden Ekincik koyuna uzanan yaklaşık 10 kilometrelik bir parkurda yürüyeceğiz. Büyük kısmı çam ağaçları altında ilerleyen parkurda İztuzu plajı ve bütün Dalyan sahilini kuzeyden kuşbakışı görebileceğimiz nefis manzara noktaları bulunuyor. Ekincik plajında tabiki denize gireceğiz. Bizi burada bekleyen aracımızla yaklaşık 1 saatlik bir yolculukla Köyceğiz gölünün etrafını dolaşarak Dalyan’a geri dönceğiz. Akşam yemeği otelimizde.

 

3. gün 30 Ekim Cumartesi bu gün için 2 alternatifimiz var. Etkinlik öncesinde vereceğimiz karara göre belirlenmek üzere

 • 1. alternatifimiz Göcek kalkışlı Göcek’in dillere destan koylarını görebileceğimiz bir tekne turu.

 • 2.alternatifimiz ise Dalyan güneyinde Sarıbel ile Gökbel arasında bir parkurda yürüyüş ve Sarıbel ya da Kargıcak koyunda denize girmek şeklinde olacak. Akşam yemeğimiz yine otelde olacak.

 

4.gün 31 Ekim Pazar bu gün dönüş günümüz. Belki bir manzara noktası sürprizi sonrasında yola çıkacağız. ( duruma göre Toparlar şelalesinide görebiliriz) Akyada mola vereceğiz. İsteyenlerle Azmak çayında tekne turu yaparız. İnanamıyacağınız temizlikte akvaryum gibi Azmak çayı sularını göreceğiz ve belki kimbilir buz gibi sularada girebiliriz. Zamana bağlı burada yemek molasıda verebiliriz. Sonrasında dönüş yoluna koyulacağız. Aydın’dan otoyola gireceğiz ve akşam 23:00 gibi İstanbul’da olmayı umuyoruz.

 

Etkinliğe Nasıl Katılacağım

Etkinliğimize 2 şekilde kayıt olabilirsiniz.

1) 0532 792 49 39 Faik Kayhan’a whatsapp ile HES KODU, ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

veya

2) www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz.

 

Lütfen Dikkat;

 • Kaydınızın kesinleşebilmesi için 750 TL ön ödeme alınacaktır. Ayrıntılar için lütfen iletişime geçiniz.
 • Araçlarımızda tam kapasite ile oturulmaktadır. Tek oturmak isteyenler için fiyat farkımız vardır (Bknz: Fiyat Bilgisi)
 • Kayıt olan kişilerin Hes kodu kontrolu etkinlik öncesinde tarafımızdan yapılmaktadır.
 • Ateş ölçümü araçta yapılacaktır.
 • Yolculuk süresince maske takılması zorunludur.
 • Fiyatlarımız katılım sayısına göre değişiklik göstermektedir. (Bknz: Fiyat Bilgisi)
 • Araç Durakları
 • Gerekli Malzemeler
 • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
 • Uyarılar
 • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
21:00 İncirli
21:15 Mecidiyeköy
21:20 Yıldız Sait Çiftçi
21:45 Kadıköy Evlendirme
21:55 Göztepe
22:00 Kozyatağı
22:05 Bostancı
22:10 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

 

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 11339 numaralı Bigbam Travel Seyahat Acentası organizasyonudur.

Yürüyüş malzemeleri; yürüyüş botu veya rahat ayakkabı, isteğe bağlı baton, 1,5lt su, küçük sırt çantası ve yağmurluk, kumanya( alışveriş için mola vereceğiz), soğuk hava ihtimaline karşı kalın bir üst ceket.

Yürüyüş sonrası için ve gidiş dönüş yolculuğu için rahat kıyafetler. Yüzme malzemeleri ( havlu, mayo,şort vs ) Otelimizde her odada duş ve tuvalet, havlu,saç kurutma makinesi vs. bulunmaktadır.

Belirtilen fiyat rehberler hariç 20 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. Daha az katılım halinde 100 TL fiyata ilave olunur.  

Single konaklama farkı 450 TL dir. Single konaklama için lütfen iletişime geçiniz.

Tek kişi oturma farkı 500 TL dir.
 

Fiyata Neler Dahil

İstanbul-Dalyan gidiş dönüş ulaşım

Dalyan’da 2 kişilik odalarda 3 gece konaklama

3 gün otelde alınan kahvaltılar

3 gün otelde alınan akşam yemekleri

Zorunlu seyahat sigortası
 

Dahil olmayanlar

Tekne turları

Ören yeri giriş ücretleri

Öğle yemekleri ve yolda alınan yemekler

1. gün kahvaltı

Yemeklerde içilen alkollü alkolsüz içecekler

Özel harcamalar

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. 1 Ekim tarihinden sonra yapılan iptaller geçerli değildir, bu tarihten sonra herhangi bir nedenle katılım iptali, faaliyete gelmeme yada geç kalarak araca yetişememe durumunda yerinize birini bulamazsak ön ödeme iadesi yapılmaz.

UYARILAR

Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir. Faaliyet öncesinde mesaj ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri bildirilecektir. Faaliyete eklediğiniz yada kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, tc numaralarını ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
2250 TL
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0