Arka Planı
Göster/Gizle
AKTOPRAK KERAMET ILICASI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE ILICA HAVUZU KEYFİ

AKTOPRAK KERAMET ILICASI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE ILICA HAVUZU KEYFİ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 20 Aralık 2015 , Pazar Saat: 06:30 | Arası
Süre : 5 Saat
Kontenjan : 41 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 2
Nerede : İznik Keramet Köyü ve Kaplıcası
Not :

2 Parkur 10 km Kolay ve 18 km Orta Zor Parkur

Bu hafta meşhur Keramet Ilıcasında sona eren yei bir parkurda yürüyeceğiz. 2 farklı parkurdan istediğinizde yürüyebileceğiniz bu parkurda 10 km uzunluğunda kolay parkurumuz ve 18 km uzunluğunda orta zor parkurumuz bulunmaktadır. Hafta sonu yağmurlu görünmüyor, yürüyüş sonunda Doğal Ilıca Havuzuna sahip olan keramet ılıcasında sıcak su havuzu keyfi yapabilirsiniz.

Klasik parkurda çok fazla olan tırmanışların yerine çok daha az tırmanışı olan bu rotadan Samanlı dağlarını geçerek sırt hattında İznik gölünün muhteşem manzarasını izleyerek Keramet köyüne ulaşacağız.

Keramet ılıcasında soyunma kabinleri bulunmaktadır. Giriş ücreti geçen yıl 2 TL idi …

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Bilgi ve irtibat için Faik Kayhan 0532 792 49 39

Not 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren kayıtlarımızı tamamen internet sitemiz üzerinden almaya başlayacağız. Bir an önce internet sitemize üye olmanızı öneririz.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

  • Program
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Araç Durakları
  • Uyarılar

Program; Sabah İstanbul’dan hareketle Eskihisar’dan vapurla Topçulara geçeceğiz. Burada sabah kahvaltısı ve alışveriş için mola vereceğiz. Yürüyüş sonunda gurup kararına göre yemek molası verilecektir. (Yalova Köfteci Yusuf)

Yürüyüşe uygun bot ve isteğe bağlı tozluk,

Küçük sırt çantası,

Su geçirmez yağmurluk, panço yada mont,

Polar ceket ve yedekli sentetik t-shirt,

Kafa feneri ve yedek piller,

1-2 litre su, öğle için kumanya ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs,

Varsa kullandığımız ilaçlar.

Yürüyüş sonunda değiştirmek için yedek kıyafet ve spor ayakkabı (araçta bırakılacak)

Havuza girecek olanlar için havlu, şort, mayo ve terlik.

Not. Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Rehberlik
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyat 22 kişi üzeri katılımlarda geçerlidir, 22 ve altı katılımlarda 10 TL ilave olunur.

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Cuma günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:05 Kadıköy Evlendirme
07:10 Göztepe
07:15 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0