Arka Planı
Göster/Gizle
ALDERE YAYLASI ORMAN KAMPI

ALDERE YAYLASI ORMAN KAMPI

Etkinlik : Kamp
Tarih : 3 Eylül 2016 , Cumartesi Saat: 06:30 | 18:00 Arası
Süre : 1 Gece 2 Gün
Kontenjan : 23 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 2
Nerede : Yalova Çınarcık
Not :

Samanlı Dağlarında Yayla Kampı

Ormanın koynunda güzel bir yaylada bir gece geçirmeye ne dersiniz. Yalova Teşvikiye köyü Samanlı dağlarında kocaman bir yaylada çadırlarımızı kuracağız. Akşam ateş yakıp közde köfte ve Rehber Pilavı yiyeceğiz. Ateş başı muhabbetlerimiz söylediğimiz türkülerimizle şenlenecek. Civarda kısa yürüyüşler yapabiliriz. Kamp alanımız Aldere yaylası, Sazlıçayır yada Delmece yaylası gibi bölgede bulunan yaylalardan müsait olan bir tanesi olacaktır.

Program;

3 Eylül Cumartesi sabah 06:30 İncirliden başlayarak aşağıda belirtilen duraklardan katılımcılarımızı alıyoruz. Yolda alışveriş ve kahvaltı için mola vereceğiz.

Kahvaltı sonrasında kamp alanımıza hareket ediyoruz. Kamp alanında çadırlarımızı kurduktan sonra akşam ateş için hep beraber odun topluyoruz. Akşam ateşimizi yakıyoruz ve ateş başında hazırladığımız rehber pilavı ve ızgara köftemizi yiyoruz. İçecekler artık bohçanızdan ne çıkarsa. (Akşam yemeği için yanınızda ekmeğinizi sizin getirmeniz gerekiyor)

4 Eylül Pazar; Sabah haydi kalkın tantanası olmadan isteyen istediği saatte kalkıyor. Sabah kahvaltı için közde çay demleyeceğiz. Ayrıca sucuk ızgaramız olacak. Yanınızda getirdiğiniz kahvaltılıklarla dilediğiniz gibi kahvaltı edebilirsiniz. Kahvaltı sonrası közde Türk kahvesi demleyerek keyif yapacağız. Dönüş yolunda Dipsiz göllerde kısa bir yürüyüşümüzde olacak. Dönüşte Yalova köfteci Yusuf’ta yemek molası verebiliriz.

Etkiliğimiz en az 14 en fazla 25 kişi ile yapılacaktır.

Kayıt için www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz ya da  bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, TC No, bineceğiniz durak, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com ( Devam eden turlarımız nedeni ile Facebook Messenger yada Whats-up vb. mesajlarınıza cevap veremeyebiliriz. Lütfen mail yada doğrudan telefon ediniz )

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

  • Araç Durakları
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:05 Kadıköy Evlendirme
07:10 Göztepe
07:15 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Belirtilen Fiyat İnternet sitemiz üyeleri ve onların misafirleri için geçerlidir.

Sitemize üye olmayanlar ve  üye olsalar bile kayıtlarını internet sitesinden yapmayanlar için 10 TL ilave edilir.

Sitemiz üyelerinin etkinlik kayıtlarını internet sitesi üzerinden kendilerinin yapıyor olması gerekmektedir.

Yukarıdaki fiyatlar 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 20 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil:

Ulaşım

Zorunlu Seyahat Sigortası,

1. gün akşam yemeği (Rehber pilavı ve közde köfte, ekmek hariç)

2. gün kahvaltı için sucuk ızgara

Kamp alanında közde demlenmiş çay 

Acente maliyetleri ve rehberlik


Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Çarşamba günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0