Arka Planı
Göster/Gizle
AYTEPE KAR YÜRÜYÜŞÜ

AYTEPE KAR YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 24 Ocak 2016 , Pazar Saat: 06:30 | 17:00 Arası
Süre : 5 saat
Kontenjan : 27 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : İzmit Aytepe
Not :

24 Ocak Pazar Aytepe Kar Yürüyüşü 10 km Kolay ve 16 km Orta Zor Parkur

Bu hafta yağan karla beraber beyaz örtünün altında kalan ormanlarda keyifli bir kar yürüyüşü yapacağız. 10 km kolay parkur ve 16 km orta zor olarak 2 parkur halinde yürüyeceğiz. Tozluk ve yürüyüş pantolonu olmayanlar etkinliğe alınmazlar.

Program; Sabah 06:30 hareketle İncirli’den yola çıkıyoruz. ( Duraklar aşağıda yer almaktadır) Yol üzerinde kahvaltı ve alışveriş molası veriyoruz. Yürüyüş programı bitiminde gurup kararına göre yemek molası verebiliriz.

Not: Kar derinliği, yumuşaklığı ve koşullar dolayısıyla parkur kolay parkur olarak tek ekip halinde değiştirilebilir. Lütfen gelirken bu ihtimalide göz önünde bulundurunuz.

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 yada bilgi@dagtrek.com

Yürüyüş Liderleri Uğur Sarısoy ve Faik Kayhan

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, bineceğiniz durak bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. 1 Şubat itibari ile internet sitemize üye olup etkinliğe buradan kayıt olanlara indirimli üye fiyatları uygulanmaya başlayacaktır. Etkinliğimize sitemizden katılmak için www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilirsiniz ve etkinlik içinde bulunan etkinliğe katıl tuşuna tıklayarak kendiniz  ve misafirlerinizi etkinliğimize ekleyebilirsiniz. Bilgi ve irtibat için Faik Kayhan 0532 792 49 39

1618 sayılı yasa kapsamına giren  bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur
 

  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Araç Durakları
  • Uyarılar

Yürüyüşler için bilekli su geçirmez bot ve mutlaka tozluk,

Polar ceket ve yürüyüşe uygun üst içlik ve 1 adet yedek

Su geçirmez mont veya yağmurluk/panço ve

Yürüyüş pantolonu yada su geçirmez pantolon(Kot pantolonlu katılımcılar kabul edilmezler)

1 öğün yetecek kumanya ve aralarda atıştırmak için kuru meyve çerez, çikolata vs,

Termos içinde sıcak su ve normal su,

Yürüyüş sonunda ıslanabilecek kıyafet ve ayakkabıları değiştirmek için araçta bırakmak üzere yedek kıyafet ve yedek ayakkabı. Varsa düzenli kullandığınız ilaçlar.

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir. BU tip ekipmanla gelenler yürüyüşe alınmazlar.
 

Fiyat 21 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, 20 kişi ve altı katılımlarda 5 TL ilave olunur

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente Maliyetleri ve Rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Cuma günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.


 

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:05 Kadıköy Evlendirme
07:10 Göztepe
07:15 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0