Arka Planı
Göster/Gizle

AYVALIK MİNİ MAVİ TUR

Etkinlik : Yelken
Tarih : 6 Ağustos 2014 , Çarşamba
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

Ayvalık_mavitur_site

Ayvalık açıklarında bulunan adalar arasında, denizin dantel gibi işlediği koylarda denize girecek ve geceyi denizde geçireceğimiz rüya gibi bir hafta sonu bizleri bekliyor.

Program;

15 Ağustos Cuma akşamı İstanbul'dan yola çıkıyoruz. Çıkış saati ve durak bilgileri katılımcılara bildirilecektir.

16 Ağustos Cumartesi sabahı Ayvalık'a ulaşıyoruz. Hızlı bir kahvaltı molasının ardından bizi bekleyen teknemizle denize açılıyoruz, bizi bekleyen Ege’nin serin suları ile buluşma zamanı. Pazar günü saat 13:00’e kadar karaya geri dönmüyoruz. Ayvalık açıklarında bulunan adalarda koyların güzellikleri arasında ege denizinin sularında yüzmeye doyamayacağız.

Cumartesi öğle yemeğinde makarna ve tavuk akşam balık yiyeceğiz. Pazar sabah kahvaltısını teknemizde alacağız.

Tekne barından alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi temin edebilirsiniz. 

Yanınızda yiyecek getirebilirsiniz ancak teknede bunları saklamak için dolap koşulları bulunmamaktadır.

Uyumak için herkes kendi uyku tulumunu getirecek ve tekne güvertesinde tulumlarımızda uyuyacağız.

17 Ağustos Pazar günü saat 13:00 de Ayvalık’a iniyoruz. 2 saat serbest zamanımız olacak ve isteyenler ile kısa bir şehir turu yapacağız. Fotoğraf çekmek, kentin eski sokaklarında şıra satan kahvelerde oturmak ve müstesna yapıları görmek için fırsatımız olacak. Sahilde ki restoranlarda kaçak atıştırmalar yapabilir ve Roma dondurması yiyebiliriz. Ayvalık’tan çıkarken bir zeytin fabrikasına uğrayacağız ve isteyen zeytin, isteyen zeytinyağı ürünleri alabilir. Eski usullerle yapılan üretimleri yerinde görmek ilginç bir deneyim.

Saat 16:00 gibi yola çıkıyoruz ve gece 12:00 civarında İstanbul’a dönmüş oluyoruz.

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Bilgi ve irtibat için Esin Kayhan 0532 792 49 39

Gerekli malzemeler; Tulum ve mat, mayo, havlu, gözlük, güneş kremi ve gözlük, terlik, isteğe bağlı yiyecek

Fiyata dahil olanlar; İstanbul Ayvalık gidiş dönüş ulaşım, teknede uyku tulumu ile konaklama, 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği gün içinde yapılacak olan çay ve meyve servisi, ayvalık koyları, deniz, güneş, eğlence.

Fiyata dahil olmayanlar; Cuma sabah kahvaltısı, Pazar öğle ve akşam yemeği, tekne barından tüketilen içecekler, kişisel harcamalar.

Fiyat; katılımcı sayısına bağlı olarak 350-370 TL civarında

Bilgi Almak için 0532 792 49 39, faikkayhan@gmail.com

GEZİ HAKKINDA

Tekne 40 kişilik bir gezi teknesidir ve sayımız 24 ile sınırlı olacaktır. Sayı hiç bir şekilde arttırılmayacaktır.

Bu gezi minumum 20 kişi ile yapılacaktır.

Bu gezi beklentisi yüksek olmayan, doğayı denizi seven ve eğlenmek için gelen katılımcılara uygundur.

Bu gezi lüks ve konfor beklentisi taşıyanlar için uygun değildir. Sade ve temel ihtiyaçlarımızın karşılandığı ortam mevcuttur.

Özel ayrıcalıklar bekleyenler, gurup uyumu ve anlayıştan uzak kişiler için uygun bir program değildir. Katılımcılardan en yüksek seviyede anlayış beklenir.  

Programa 12 yaşından küçük çocuklar kabul edilmez ve çocuk indirimi yoktur.

Program süresince faaliyet liderinin belirttiği kurallar katılımcılar tarafından yerine getirilmek zorundadır ve gelen herkes bunu kabul etmiş sayılır.

Bu bir eğlence gezisidir akşam sesten ve gürültüden şikayet edeceklere uygun bir program değildir. Uyuma saati serbesttir. 

Program katılımınızın geçerli sayılabilmesi için aşağıda belirtilen hesaba, açıklama kısmına ad soyad ve ayvalık mavi tur yazarak 150 TL ön ödeme göndermiş olmanız gerekmektedir. Ödeme yapmayanların program kayıtları geçerli sayılmayacaktır.

Faik Kayhan Vakıfbank Cağaloğlu Şubesi IBAN  TR030001500158007299555535

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz, Türsab A Gurubu 5910 numaralı Seyahat Acentası Extway Turizm ile yapılmaktadır

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0