Arka Planı
Göster/Gizle

BELGRAD GÖLLERİ YÜRÜYÜŞÜ (Bu bir cumartesi etkinliğidir)

Etkinlik : Tiyatro
Tarih : 10 Ocak 2014 , Cuma
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

Faaliyetimiz tamamlanmıştır. Etkinlik fotoğrafları ve raporu için tıklayınız.

Bu etkinlik tamamen ücretsiz bir etkinliktir. İstanbul’un içinde saklı orman rotalarını keşfedeceğiz hep beraber. Kolay parkur, tahmini mesafe 14-15 km

Yürüyüşlerimiz sırasında ilk defa başlayanlar için yada daha önce bu konuda eğitim almamış olanlar için küçük sunumlarımızda olacak. Molalarda 20 dakikalık küçük sunumlarla doğa yürüyüşü, kampçılık ve doğada bulunma özelinde malzeme ve genel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu haftaki konumuz kampçılık ve yürüyüşler sırasında kıyafet ve ayakkabılar. Yanımızda ki örneklerle kısa kısa sunumlar yapacağız yürüyüş sırasında.

Program:

08:00 Mecidiyeköy Sevinç Simit sarayı Buluşma (trump towers yanı) ve Kahvaltı

09:00 Hacıosman Metro Durağı buluşma ve Bahçeköye Belediye otobüsü ile hareket ( 09:15 yada 09:30)

10:00 Kirazlı bent ve Büyükbent üzerinden göller yürüyüşü

16:00 Yürüyüş bitimi isteyenlerle kararlaştırılan bir mekanda sohbet, çay, kahve vs.

Herhangi bir kayıt işlemi yapmaya gerek yoktur. İrtibat için tel: Faik Kayhan 0532 792 49 39

Gerekli Malzemeler: yağmurluk ya da panço, 1 öğün yetecek kadar yiyecek, en az 1,5 litre su, isteğe bağlı atıştırmalık çerez, meyve vs, yürüyüşe uygun pantolon, bileği saran bot, isteğe bağlı tozluk, kafa feneri, varsa kullandığımız ilaçlar.

Not: Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.

Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0