Arka Planı
Göster/Gizle

BOZCAADA DENİZ KAMPI 1

Etkinlik : Kamp
Tarih : 28 Ağustos 2015 , Cuma
Süre : 1 Gece 2 Gün
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : BOZCAADA
Not :

Bozcaada Doğasında Çadır Kampı ve Deniz Keyfi

bozcaada_site (3)

Bu hafta Bozcaada’dayız. Adada bulunan tek kamp alanında olacağız. Meşhur ayazma plajına 5 dakikalık mesafede, Ege’nin serin ve berrak sularına çok yakın olacağız.

Program ;

28 Ağustos Cuma akşamı 22.00 de Pendik-Kartal’dan hareket ediyoruz.

29 Ağustos Cumartesi; sabah Geyikli’den feribotla adaya geçiyoruz. Kısa bir alışveriş molası sonrası hızlıca kamp alanına gidip çadırlarımızı kuruyoruz. Sonra ver elini deniz. Öğle saatlerinde kısa bir Bozcaada turu yapabiliriz. Adanın nefis sokakları, kale ve diğer güzellikler. Adanın nefis şaraplarınan tadabilirsiniz. İstemeyenler denizden hiç çıkmayabilirler. Gün batımı saatinde deniz fenerinde gün batımı izlemeye gidebiliriz. Akşam kuzey egenin serin rüzgarları ile rahat uyku çekiyoruz.

30 Ağustos Pazar; Uygun bir saate kadar deniz keyfimizi tamamlıyoruz.  Feribotla Geyikli’ye geçiyoruz ve dönüş için yola çıkıyoruz. Kamp alanında tuvaletler, duş alma yerleri, yemek yemek için tesisler ve mutfak mevcuttur. Pazar günü öğleden sonra yola çıkıp Pazar akşamı İstanbul’a döneceğiz. Dönüş saatimiz tamamen trafiğe bağlı olacaktır.

Katılım için bilgi@dagtrek.com mail adresine isim, soy isim, TC No, telefon, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, kan gurubu bilgilerini içeren bir mail atılması gerekmektedir. Bilgi için Faik Kayhan 0532 792 49 39

Fiyata Neler Dahil; Ulaşım Zorunlu seyahat sigortası

Fiyat; 140 TL ( 21 kişi ve altı sayılarda 150 TL ) Ayrıca kamping ücreti 25 TL’dir.

Gerekli Malzemeler; havlu, mayo, şort, güneş kremi, şampuan vs, çadır, tulum, mat, kişisel eşyalar. Yemek Planı; Cumartesi kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği, Pazar Kahvaltı ve öğle yemeği. Yemeklerinizi yanınızda getirebilir yada kamp alanında bulunan tesislerde yiyebilirsiniz. Kamp alanında çay-kahve, yemek ve her türlü içecek bulunmaktadır.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz.

Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir.

Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Araç Durakları: 21:30 Pendik 21:35 Kartal 21:40 Maltepe 21:50 Bostancı-Kozyatağı 22:00 Kadıköy Evlendirme 22:20 Mecidiyeköy 22:40 İncirli 22:55 Avcılar-Beylikdüzü

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Akşam trafiği nedeni ile araç saatlerimiz gecikebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.  

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0