Arka Planı
Göster/Gizle
BOZCAADA DENİZ KAMPI 2 GÜN

BOZCAADA DENİZ KAMPI 2 GÜN

Etkinlik : Konaklamalı Geziler
Tarih : 5 Ağustos 2016 , Cuma Saat: 21:30 | 22:00 Arası
Süre : 1 GECE 2 GÜN
Kontenjan : 23 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : BOZCAADA
Not :

Bozcaada Plajlarında Deniz Kampı Keyfi

Bu hafta Bozcaada’dayız. Adada bulunan tek kamp alanında olacağız. Kamp alanımızın hemen yanında 2 tane plaj bulunmaktadır. 5 dk mesafede Soğuksu plajı ve 10 dk mesafede  Ayazma plajı. Soğuksu plajında şezlong vd. olanaklar bulunmamaktadır. Ayazma plajında ise şemsiye, şezlong, restoran ve kafeler bulunmaktadır. Kuzey Ege’nin serin ve berrak sularında dilediğinizce serinleyebilir ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kamp alanında yemek pişirmek isteyenler için mutfak bölümü, duşlar ve tuvaletler bulunmaktadır. Ayrıca çadırı olmayanlar için kiralık çadır bulunmaktadır. Kiralık çadır isteyenlerin bizimle irtibata geçmesi ve rezervasyon yaptırması gerekmektedir. Çadır kiralayacaksanız lütfen öncelikle bizimle irtibata geçiniz ve sonra kayıt olunuz.

Katılım için internet sitemize üye olarak etkinlik kaydınızı kendiniz oluşturabilir yada bilgi@dagtrek.com mail adresine isim, soy isim, TC No, telefon, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, kan gurubu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com ( Devam eden turlarımız nedeni ile Facebook Messenger ya da Whats-up vb. mesajlarınıza cevap veremeyebiliriz. Lütfen mail ya da doğrudan telefon ediniz )

Başvurunuzu yaptıktan sonra aşağıda yazan hesap numarasına 100 TL ön ödeme göndermeniz gerekmektedir.

Faik Kayhan, İşbankası Sıra Cevizler Şubesi

TR3500 0640 0000 1117 3037 6171

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.  

  • Program
  • Araç Durakları
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Gerekli Malzemeler
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

5 Ağustos Cuma; saat 22.00 de Pendik-Kartal’dan hareket ediyoruz.

6 Ağustos Cumartesi; sabah Geyikli’den feribotla adaya geçiyoruz. Kısa bir alışveriş molası sonrası hızlıca kamp alanına gidip çadırlarımızı kuruyoruz. Sonra ver elini deniz. Öğle saatlerinde kısa bir Bozcaada turu yapabiliriz. Adanın nefis sokakları, kale ve diğer güzellikler. Adanın nefis şaraplarından tadabilirsiniz. İstemeyenler denizden hiç çıkmayabilirler. Akşam kuzey egenin serin rüzgarları ile rahat uyku çekiyoruz.

7 Ağustos Pazar; Uygun bir saate kadar deniz keyfimizi tamamlıyoruz.  Feribotla Geyikli’ye geçiyoruz ve dönüş için yola çıkıyoruz. Pazar günü öğleden sonra yola çıkıp Pazar akşamı İstanbul’a döneceğiz. Dönüş saatimiz tamamen trafiğe bağlı olacaktır.

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:

Pendik-Kartal 21:30

Maltepe 21:40

Bostancı-Kozyatağı 21:50

Kadıköy Evlendirme 22:10

Mecidiyeköy 22:30

İncirli 22:45

Avcılar-Beylikdüzü 23:10

Beylikdüzü Fabrikalar durağı bu hattaki son durağımızdır.

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Belirtilen Fiyat İnternet sitemiz üyeleri ve onların misafirleri için geçerlidir. 21 kişi ve daha az katılım halinde 20 TL ilave olunur.

Sitemize üye olmayanlar ve  üye olsalar bile kayıtlarını internet sitesinden yapmayanlar için 25 TL ilave edilir.

Sitemiz üyelerinin etkinlik kayıtlarını internet sitesi üzerinden kendilerinin yapıyor olması gerekmektedir.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım, Acente maliyetleri, Zorunlu Seyahat Sigortası.

Dahil Olmayanlar; Kamping ücreti ( Kişi başı 30 TL), yemekler ve belirtilmeyen diğer kalemler

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır.  26 Temmuz Salı günü ve sonrasında yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Havlu, mayo, şort, güneş kremi, şapka, şampuan vs, çadır, tulum, mat, kişisel eşyalar.

Yemek Planı; Cumartesi kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği, Pazar Kahvaltı ve öğle yemeği. Yemeklerinizi yanınızda getirebilir yada kamp alanında bulunan tesislerde yiyebilirsiniz. Kamp alanında çay-kahve, yemek ve her türlü içecek bulunmaktadır.

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi, etkinlik ücretini ödemesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenlerin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz.

Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir.

Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0