Arka Planı
Göster/Gizle
BOZCAADA DENİZ KAMPI

BOZCAADA DENİZ KAMPI

Etkinlik : Kamp
Tarih : 14 Eylül 2018 , Cuma Saat: 22:00 | 00:00 Arası
Süre : 1 Gece 2 Gün
Kontenjan : 15 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Çanakkale Bozcaada
Not :

Bozcaada'da deniz ve kamp keyfi bir arada.

Eylül dinginliğinde ve huzurunda Bozcaada’da deniz kampı yapacağız. Soğuksu plajında bulunan Adacamping de çadırlarımızı kuaracak ve nefis plajlarda denize gireceğiz. Akşam katılmak isteyenlerle plajda sohbet, müzik ve belki de ateş yakarız. Eylül sakinliğinde denizin en güzel zamanlarını beraber yaşayalım.

 

Adacamping Bozcaada’nın tek kamp alanıdır ve güneş enerjili duşlar, tuvaletler ve restoran bulunmaktadır. Kendi çadırınız yoksa buradan çadır kiralayabiliriz. Camping alanının hemen yanında 2 tane plaj ve farklı restoranlar bulunmaktadır. İsteyenler şezlong, şemsiye vs kiralayabilir.

 

24 kişilik kontenjanımızın olduğu programımızda ilk kayıt olan 22 kişi 2 kişilik koltuklara alınacaktır. Son 2 kişi ise Arka beşliye alınacaktır. Oturma düzeni tarafımızdan 22 kişi için gidiş ve dönüş için ayrı ayrı oluşturulmaktadır.

 

Kayıt için:

1) www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz         

2) bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz yada

3) 0532 792 49 39 Faik Kayhan’a whatsapp bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

 

Kaydınızı yaptıktan sonra aşağıda yazan hesap numarasına 100 TL ön ödeme göndermeniz gerekmektedir. 

 

Faik Kayhan Is Bankasi Siracevizler Subesi TR 350006400000111730376171

 

Bilgi için Faik Kayhan  0532 792 49 39 yada bilgi@dagtrek.com

  • Program
  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Program

14 Eylül Cuma akşamı saat 22:00 de Pendik’ten hareket edeceğiz.

 

15 Eylül Cumartesi Gelibolu üzerinden Geyikli iskelesine ulaşacağız ve adaya geçeceğiz. Kahvaltı ve alışveriş sonrasında kamp alanımıza geçeceğiz. Bütün gün deniz bizim. Akşam plajda beraber oturur, müzik dinler, sohbet eder içeceklerimizi yudumlarız. Duruma göre bir ateş yakabiliriz. Burada özel bir içecek ikramım olacak elbet.

 

16 Eylül Pazar. Kahvaltı sonrasında yaklaşık 11:00’e kadar deniz için serbest zamnımız olacak ve sonra toplanıp 13:00 gibi ada merkezine hareket edeceğiz. Yemek, alışveriş ve ada sokaklarında kısa bir geziden sonra 16:00 feribotu ile dönüşe geçeceğiz. Saat 23:00 sıralarında İstanbul’da olmayı umuyoruz.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları: 


22:00 Pendik/Kartal
22:10 Maltepe
22:20 Bostancı-Kozyatağı
22:25 Göztepe
22:30 Kadıköy Evlendirme
22:45 Mecidiyeköy
23:00 İncirli
23:20 Avcılar-BeylikdüzüKesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mesaj ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.


Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Cuma akşamı trafik vb. nedenlerle araç belirtilen saatlerde duraklara gelemeyebilir.
 

Kamp için bir akşam yemeği, sabah kahvaltısı ( İsterseniz kamp alanında bulunan tesiste yemek bulunmaktadır) Çadır, tulum, mat ve isteğe bağlı kamp malzemeleri. İhtiyaten bir yağmurluk ve bir polar. Fotoğraf makineniz ve rahat kıyafetler, şort, mayo, havlu, gözlük vs.

Fiyat 210 TL (20 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. 16-19 kişi arası 230 TL, 10-15 kişi arası 250 TL’dir. Rehberler sayıya dahil değildir)

 

Fiyata Neler Dahil;

İstanbul Bozcada gidiş dönüş ulaşım

Gelibolu-Lapseki ve Geyikli-Bozcaada Feribot geçişleri

Zorunlu Seyahat Sigortası

Acente Hizmetleri

 

Fiyata Dahil Olmayanlar;

 

Fıyata dahil olarak belirtilmeyen diğer kalemler, ören yeri giriş ücretleri.

Kamp ücreti ( kendi çadırı ile gelenler için kişi başı 35 TL, çadır kiralayanlar için 2 kişilik çadırda kişi başı 50 TL )

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Etkinlik dolduğu tarhten itibaren yada etkinlik dolmazsa 8 Eylül Cumartesi saat 10:00 den sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücretinin tamamı katılımcıdan alınır.

 

Kaydını yaptırdığınız misafirlerin etkinliğe katılması ve ücreti sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz.

 

Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0