Arka Planı
Göster/Gizle
ÇAMLICA GÖLÜ ve KEREMALİ YAYLALARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

ÇAMLICA GÖLÜ ve KEREMALİ YAYLALARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 12 Kasım 2017 , Pazar Saat: 06:30 | 16:30 Arası
Süre : 5 Saat ( Yürüyüş Süresi)
Kontenjan : 31 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Adapazarı Akyazı
Not :

Sonbaharın renklerinde yaylalarda doğa yürüyüşü

Bu hafta Adapazarı Akyazı yaylalarında olacağız. Güne Kuzuluk’da başlayacağız. Köy pazarında dilediğinizce kahvaltılık ve yemek için alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında Keremali Dağı eteklerinde müthiş yaylalar ve sonbaharın güzelliklerini yaşayan Çamlıca gölünü keşfedeceğiz. Keremali Yaylası, Alaağaç Yaylası, Halbad Yaylası, Gölyayla, Pıçak Yaylası ve Güzlek Köyü ile Merkezyeniköy köylerini göreceğimiz bu parkuru çok seveceksiniz. 2 farklı rehber ile 2 farklı parkurda yürüyeceğiz. Kısa parkur 15 km uzun parkur 20 km civarında.

 

 

Program: Aşağıda belirtilen saatlerde katılımcılarımızı duraklardan alarak Kuzuluk kasabasında alışveriş ve kahvaltı molası veriyoruz. Yürüyüş bitiminde akşam yemeği molası vererek İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz.

 

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz yada bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

 

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra herhangi bir nedenle yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan talep edilir.

 

* Fiyatlarımız internet sitemiz üyeleri için indirimlidir. Fiyatlarımız katılım sayısına göre farklılık göstermektedir. Lütfen aşağıda bulunan fiyat bilgisi bölümünü inceleyiniz.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:00 Kadıköy Evlendirme
07:05 Göztepe
07:10 Kozyatağı
07:10 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

 

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Yürüyüşe uygun bot ve isteğe bağlı tozluk,

Küçük sırt çantası, su geçirmez yağmurluk panço yada mont, polar ceket ve yedekli sentetik t-shirt, Kafa feneri ve yedek piller, isteğe bağlı baton.

 

1-2 litre tercihen termos içinde sıcak su, öğle kumanyası için yiyecek ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, varsa kullandığımız ilaçlar.

 

Yürüyüş sonunda değiştirmek için yedek kıyafet ve spor ayakkabı ( araçta bırakılacak)

 

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

İnternet sitemiz üyeleri için 10 tl indirim vardır, belirtilen fiyatlar rehberler hariç 22 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde ücretlere 10 tl ilave edilir

 

Fiyata Neler Dahil:

Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğada karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

 

Uzun parkurlarımıza yeni başlayan, malzemesi tam olmayan ve referansı olmayan katılımcılar katılamazlar. Uzun parkurlarımız hızlı tempoda ve nerdeyse hiç mola vermeden yapılır. Kondisyonu yüksek ve doğa yürüyüşü deneyimi olan katılımcılar içindir. Faaliyet liderleri bu parkura katılmanıza onay vermedikleri sürece bu parkura katılamazsınız.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.

Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0