Arka Planı
Göster/Gizle
CEHENNEM ŞELALELERİ SİVRİLER YENİ PARKUR

CEHENNEM ŞELALELERİ SİVRİLER YENİ PARKUR

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 11 Mart 2018 , Pazar Saat: 06:15 | 16:30 Arası
Süre : 5 Saat ( Yürüyüş Süresi )
Kontenjan : 29 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Vize Kızılağa ve Sivriler Köyü
Not :

Yeni parkurumuzda bu yılın ilk Trakya yürüyüşü

Bu hafta uzun zaman sonra Trakya’dayız. Yeni parkurlarımızdan birisi ile bu yıl Trakya ormanlarına siftah yapacağız. Sivriler köyü yakınlarında başlayan parkurumuz nefis bir orman örtüsü altında yollar ve patikalardan geçtikten sonra k sevdiğimiz Cehennem Şelalelerinde bitecek. Daha önce biz dahil hiçbir grubun ayak basmadığı bu parkura bekliyoruz. Yaklaşık 15-16  km uzunluğunda olan parkurumuz ortalama bir parkurdur.

 

Program: Sabah 06:15’de Kartal'dan  hareket ederek aşağıda belirtilen duraklarda katılımcılarımızı alıyoruz. Saray’da kahvaltı ve alışveriş molası sonrasında yürüyüş bitiminde gurup kararına göre akşam yemeği molası verebiliriz. ( Nefis seçenekleri ile Saray Filiz Izgara).

 

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz yada  bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

 

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com 

 

Fiyatlarımız katılım sayısına göre değişiklik göstermektedir. Lütfen aşağıda bulunan Fiyat Bilgisi bölümünü okuyunuz.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:15 Kartal
06:20 Maltepe
06:30 Kozyatağı-Bostancı-Göztepe
06:40 Kadıköy Evlendirme
07:00 Mecidiyeköy
07:15 İncirli
07:25 Avcılar-Beylikdüzü

 

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Yürüyüşe uygun bot ve tozluk,

Küçük sırt çantası,

Su geçirmez yağmurluk panço yada mont,

Polar ceket ve yedekli sentetik t-shirt,

Bere ve eldiven,

Kafa feneri ve yedek piller,

1-2 litre su, en az 2 öğün yiyecek ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs,

Varsa kullandığımız ilaçlar.

Not: Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

İnternet sitemiz üyeleri 90 TL

Üye Olmayanlar 100 TL 

 

Belirtilen fiyat rehberler hariç 22 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. Daha az katılım halinde 10 TL fiyata ilave olunur. 

 

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafrilerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenlerin sorumluluğundadır. Lütfen misafrlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0