Arka Planı
Göster/Gizle
DAGTREK RAFTİNG ŞENLİĞİ 2017

DAGTREK RAFTİNG ŞENLİĞİ 2017

Etkinlik : Rafting
Tarih : 14 Mayıs 2017 , Pazar Saat: 06:30 | 16:00 Arası
Süre : 1 GÜN
Kontenjan : 32 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 3
Nerede : DÜZCE MELEN ÇAYI CUMAYERİ
Not :

Düzce Melen Çayında Rafting Heyecanı

Heyecan ve eğlencenin birleştiği bir faaliyette daha beraberiz. Hem bolca eğleneceğiz hem de adrenalin ve heyecanı yaşayacağız. Melen çayında suyun ve hava sıcaklıklarının en uygun olduğu zamanlardan birinde Rafting heyecanını beraber yaşayacağız.

Program;

Pazar sabahı İncirliden hareketle yola çıkacağız. Fazla oyalanmamak için sabah bir tesiste kahvaltı molası vereceğiz. Daha sonra rafting yapacağımız tesislere geleceğiz. Burada önce bize verilecek olan kıyafetleri, kaskları ve can yeleklerini giyeceğiz ve ardından kısa bir eğitim yapılacak. Sonra botlar suya inecek ve heyecan bizleri bekliyor.

Çağlayanlar ve suyun çalkantılı olduğu yerlerden geçtikten sonra bitiş noktasına ulaşacağız ve başlangıç noktasına araçlarımız bizi transfer edecek. Burada duşumuzu alıp üstümüze değiştireceğiz. Sonrasında bize ikram edilecek olan sucuk ekmek ve ayranlarımızı yedikten sonra dönüş yoluna geçeceğiz. Dönüşte yol üstünde bir mola daha vereceğiz merak etmeyin.

Bilgi için Faik Kayhan 0532 792 49 39

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, bineceğiniz durak bilgilerini içeren bir mail gönderebilir yada internet sitemize üye olarak sitemizden etkinliğe kendinizi ve misafirlerinizi ekleyebilirsiniz. www.dagtrek.com

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:05 Kadıköy Evlendirme
07:10 Göztepe
07:15 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Rafing için gerekli olan neopren elbise ve neopren ayakkabı, kask ve can yelekleri tarafımızdan verilecektir. Bu kıyafetin içine giymek için mayo ve şort gerekiyor. Duştan sonra kurulanmak için havlu ve duş sırasında giymek için terlik. 

Belirtilen fiyat 19 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az olması durumunda 10 TL ilave olunur, bu etkinlik minumum 14 kişi olması durumunda yapılacaktır)

Fiyata Neler Dahil:

Ulaşım

Acente maliyetleri

Rafting için gerekli olan ekipmanlar ve rafting eğitimi

Fotoğraf ve Video çekimleri

Rafting Sigortası

Rafting sonrası sucuk ekmek ve ayran, Rafting tesislerinde sıcak içecek ikramı

 

Dahil Olmayanlar

Kahvaltı ve özel harcamalar


Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

UYARILAR

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA SPORLARINA KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0