Arka Planı
Göster/Gizle
DAGTREK TİYATRO MARTI

DAGTREK TİYATRO MARTI

Etkinlik : Tiyatro
Tarih : 10 Kasım 2017 , Cuma Saat: 20:30 | 22:30 Arası
Süre : 2 Perde
Kontenjan : 40 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi
Not :

Bu oyunu birlikte izleyelim

Yer:Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi
Tarih:10 Kasım Cuma
Saat: 20:30
Kontenjan :50 Kişi
Süre:2 Perde
(18)
Not: Katılım sağladağı halde gelmeyenler bilet ücretini vermek zorundadır

Bu oyunu izlemek isterseniz yaptığımız organizasyona katılmak için bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, istenilen bilet sayısı ve telefon numarası bilgileri içeren bir mail atabilir yada internet sitemiz üzerinden kendiniz kayıt olabilirsiniz.

Bilgi için Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05

Konusu
Sorin Çiftliği'nde bir akşamüstü... Çiftliğin hemen yanı başındaki gölün kıyısında hazırlanmış sahnede genç yazar Treplev'in oyunu oynanacaktır. Annesi ünlü aktrist Arkadina , sevgilisi başarılı yazar Trigorin ve ev halkı gösteriyi izlemek için toplanmışlardır. Oyunda Treplev'in aşık olduğu Nina oynayacaktır. Treplev'in hayali sanatta yeni biçimler bulmak,Nina'nın hayali ise ünlü bir aktrist olmaktır. Büyük umutlarla başlayan oyun annesinin yüzünden yarıda kesilince Treplev ve Nina başta olmak üzere hayatları savrulmaya başlayacaktır. Moskova'dan uzak bir çiftlikte bir araya gelen Aristokrat ailenin, çöküş içinde olan ve yeni değişimlere ayak uyduramayan bireylerinin taşrada geçen dramatik öyküsü.

OYUNCULAR
HAKAN ARLI , JÜLİDE KURAL , KAMER KARABEKTAŞ , MERT AYKUL , MERT TANIK , NAZİF UĞUR TAN , PELİN ABAY, ROZET HUBEŞ , YEŞİM KOÇAK , MERT ASUTAY , Z. BAHAR ÇEBİ , ERSİN SANVER

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0