Arka Planı
Göster/Gizle
DAĞTREK TİYATRO POPÜLER GERÇEK

DAĞTREK TİYATRO POPÜLER GERÇEK

Etkinlik : Tiyatro
Tarih : 9 Aralık 2016 , Cuma Saat: 20:30 | 22:15 Arası
Süre : 1 Saat 40 dakika
Kontenjan : 20 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 8
Nerede : Profilo Kültür Merkezi Mecidiyeköy
Not :

Bu oyunu birlikte izleyelim

Yer: Profilo Kültür Merkezi Mecidiyeköy

Tarih: 9 Aralık Cuma

Saat: 20:30

Gişe Fiyatı: 56 TL

Dag Trek Tiyatro Fiyatı: 40 TL

Kontenjan: 50 Kişi

Süre: 1 SAAT 40 DK

Etkinlik Koordinatörü: Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05

 

Bilet alabilmek için bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, istenilen bilet sayısı ve telefon numarası bilgileri içeren bir mail atabilir yada internet sitemiz üzerinden kendiniz kayıt olabilirsiniz.

 

Belirtilen fiyat www.dagtrek.com internet sitemiz üyeleri için geçerlidir. İnternet sitemiz üyesi olmayanlar için 5 TL ilave edilir. Kayıt olduğu halde gelmeyenlerin bilet bedelini ödemesi gerekmektedir

 

Ödeme İçin Finans Bank Nurcan Taşpınar TR 26 0011 1000 0000 0046 0137 36

 

POPÜLER GERÇEK Tiyatro İstanbul & EKİP Tiyatrosu işbirliğiyle izleyiciyle buluştu. Dünyada bir ilki gerçekleştirecek olan oyun, internet üzerinden yapılacak canlı yayınlarla tiyatro salonundan taşacak! Sadece salonda bulunan seyirciler değil, internetin bulunduğu her yerde, insanların twitter üzerinden katılım gösterebileceği oyun, son derece ilginç bir sorunun yanıtını arıyor: “Sizin Popüler Gerçeğiniz Ne?”

 

Gerçekleştirdiği yapımlarla kısa sürede kendi ruhunu ve seyircisini oluşturmayı başarmış olan EKİP TİYATROSU ve 21 yıldır Türkiye'nin dört bir yanında tiyatronun yıldızlarını yüz binlerce seyirciyle buluşturmuş olan TİYATRO İSTANBUL aynı çatı altında birleşerek, bu sezon iki ortak yapıma imza atıyor.

 

SALONDAN DÜNYAYA TAŞACAK OYUN!

Oyun esnasında, sahne üzerinde kullanılan cep telefonuyla interaktif bir iletişim ağının kurulacağı oyunda, oyunun bazı bölümleri, internet aracılığıyla hem salondaki, hem evlerindeki insanlar oyuna dahil edilecek. Seyirci oyunun konusu gereği twitter’dan yapılacak bir oylamaya katılacak. “Popüler Gerçek”in finalini tabiki salondaki izleyiciler görebilecekler  

 

OYUNUN KONUSU:

Dünyaca ünlü uluslararası bilişim firması Virtual’ın Türkiye Ofisi olan Virtual Turkey, bir artırılmış gerçeklik oyunu yarışması düzenlemiştir. Yarışmayı kazanan talihli kişinin ödülü, Virtual Turkey'in "kreatif ve eğlenceli" ofisinde 1 saat boyunca misafir edilmek olacaktır. Her günkü gibi bir iş gününün bitiminde, Virtual Turkey’in Pazarlama Bölümü’nde çalışmakta olan Çiğdem ve Serhat, yöneticileri Saadet Erenç'in görevlendirmesiyle bu talihliyi ağırlamak üzere fazla mesaiye kalırlar. Kendilerine aynı bölümde stajyer olarak çalışan Lalin de eşlik eder. Derken bekledikleri misafir çıkagelir. Fakat bu “tuhaf” davetli ne “bekledikleri gibi” bir misafirdir ne de sanıldığı gibi sadece 1 saat misafir olup gitmeye niyetli görünmektedir!

 

YAZAN ve YÖNETEN: Cem Uslu 

SAHNE TASARIMI: Başak Özdoğan 

IŞIK TASARIMI: Erdem Çınar 

MÜZİK: Orhan Enes Kuzu 

ASİSTANLAR: Birnil Sarıkaş, Balahan Gürel, Uğucan Güngör.

AFİŞ: Savaş Çekiç

 

OYNAYANLAR: Kerem Atabeyoğlu, Almıla Uluer Atabeyoğlu, Emel Çölgeçen, Nihal Usanmaz, Cem Uslu.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0