Arka Planı
Göster/Gizle
DELMECE GECE YÜRÜYÜŞÜ ve ŞELALE KEYFİ

DELMECE GECE YÜRÜYÜŞÜ ve ŞELALE KEYFİ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 16 Temmuz 2016 , Cumartesi Saat: 21:30 | 08:00 Arası
Süre : 6 SAAT
Kontenjan : 54 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Yalova Çınarcık
Not :

Gece Yaylalarda Dolunay Işığında 12 km Gece Yürüyüşü ve Şelale Keyfi

Bu hafta Cumartesi gecesi Dolunay altında gece yürüyüşü için nefis bir hava var. Gece serinliğinde dağların ve ormanın koynunda doğanın büyülü güzelliğini yaşayabileceğimiz bu yürüyüş için hepinizi bekliyoruz. Yürüyüş sonunda isteyenler şelale suları altında serin bir mola verebilir. Parkurumuz yaklaşık 12 km. ve kolay bir parkurdur.

Körfez geçişlerimiz yeni ulaşıma açılan körfez köprüsü kullanılarak yapılacaktır.

Program: Cumartesi gecesi saat 21.00 de İncirliden hareket ederek aşağıda belirtilen duraklarda katılımcılarımızı alıyoruz. Açık yer bulmak sorun olabileceği için kumanya ve su alışverişlerinizi araca binmeden önce tamamlamış olmanız gerekmektedir. Çınarcık Teşvikiye köyü sırtlarında Delmece yaylası civarında başlayacak yürüyüşümüz orman patikaları ve açık yaylalarda devam edecek. Yürüyüşümüz sonunda Erikli Yaylası çifte şelalelere uğrayacağız ve isteyenler burada Şelale altında bulunan havuzda yüzebilecek. Yüzme molası sonrasında bir kır restoranında kahvaltı molası vereceğiz.

Kayıt için www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz ya da  bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

Bilgi almak için Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05 veya bilgi@dagtrek.com ( Devam eden turlarımız nedeni ile Facebook Messenger yada Whats-up vb. mesajlarınıza cevap veremeyebiliriz. Lütfen mail yada doğrudan telefon ediniz )

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
21:00 İncirli
21:20 Mecidiyeköy
21:30 Yıldız Sait Çiftçi
21:50 Kadıköy Evlendirme
21:55 Göztepe
22:05 Kozyatağı
22:10 Bostancı
22:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Herhangi bir bot, herhangi bir sırt çantası, herhangi bir yağmurluk ya da ince mont, polar ve sentetik t-shirt, mutlaka kafa feneri ve pilleri, 1-2 litre su, kumanya ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, varsa kullandığımız ilaçlar.

Şelalede suya girecekler için mayo,şort vs, havlu ve terlik Yürüyüş sonunda değiştirmek için yedek kıyafet ve spor ayakkabı ( bu malzemeleri araçta bırakacağız, taşımayacağız )

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Belirtilen Fiyat İnternet sitemiz üyeleri ve onların misafirleri için geçerlidir.

Sitemize üye olmayanlar ve  üye olsalar bile kayıtlarını internet sitesinden yapmayanlar için 10 TL ilave edilir.

Sitemiz üyelerinin etkinlik kayıtlarını internet sitesi üzerinden kendilerinin yapıyor olması gerekmektedir.

Yukarıdaki fiyatlar 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 10 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenlerin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir. Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0