Arka Planı
Göster/Gizle

DENİZLİ BALLIKAYALAR KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 19 Mayıs 2015 , Salı
Süre : 5 saat 12 km
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : İzmit Gebze
Not :

12 km Kolay Parkur

denizli_ballıkayalar_site (9)

12 km kolay parkur

19 Mayıs tatilinde kolay bir parkurda bahar keyfi yapacağız. İstanbul’a yakın bir parkurda trafik derdi olmadan güzel bir bahar günü yaşayacağız. Gebze Denizli köyünden başlayan parkurumuz hiç tırmanış yapmadan Ballıkayalar Tabiat Parkında sona eriyor. Parkur üzerinde yemyeşil çiçekli çayırlar, gizli bir şelale ve Ballıkayalar kanyonunun manzarasını görebileceksiniz.

Yemyeşil Çayırlardan

Yemyeşil Çayırlardan

Program; Sabah 06:30 hareketle İncirli’den yola çıkıyoruz. Duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra sabah Balçık yada Molla Fenari köyünde kahvaltı molası vereceğiz. Akşam yemeği molası gurup kararına göre verilecektir.

Faaliyet Koordinatörü Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05

Yürüyüş Lideri Bilal Dönmez

Gizli Şelale

Gizli Şelale

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Bilgi ve irtibat için Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05

Fiyata Neler Dahil: Ulaşım Acente Maliyetleri ve Rehberlik Fiyat: 50 TL ( 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, 23 kişi altı katılımlarda 55 TL)

Fiyata Dahil olmayanlar;

Kahvaltı ve akşam yemeği

Ballıkayalar Kanyonu

Ballıkayalar Kanyonu

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır. Gerekli Malzemeler: Yürüyüşler için bilekli bot, isteğe bağlı tozluk, bir polar ve yağmurluk, güneş için şapka- buff vs, güneş gözlüğü, rahat pantolon, 1 öğün yetecek kumanya ve aralarda atıştırmak için kuru meyve çerez, çikolata vs, 1,5 litre su, yürüyüş sonunda ıslanabilecek kıyafet ve ayakkabıları değiştirmek için araçta bırakmak üzere yedek kıyafet ve yedek ayakkabı. Varsa düzenli kullandığınız ilaçlar. Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Yürüyüş Parkurundan

Yürüyüş Parkurundan

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir. Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir. Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir. Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir. Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

Ballıkayalar Kanyonu

Ballıkayalar Kanyonu

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Araç Durakları:                                                   06:30 İncirli 06:40 Mecidiyeköy 06:45 Yıldız Sait Çiftçi 07:05 Kadıköy Evlendirme 07:10 Göztepe 07:15 Kozyatağı 07:15 Bostancı 07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren  bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur

Manzara Noktasından Ballıkayalar Kanyonu

Manzara Noktasından Ballıkayalar Kanyonu

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0