Arka Planı
Göster/Gizle
DENİZLİ GÖLETİ KAR YÜRÜYÜŞÜ

DENİZLİ GÖLETİ KAR YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 3 Ocak 2016 , Pazar Saat: 06:30 | 19:00 Arası
Süre : 6 Saat
Kontenjan : 21 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 4
Nerede : İzmit Derince
Not :

13 km Kolay Parkur

Bu hafta Yeni yıl tatiline gitmeyenler için kolay bir doğa yürüyüşü programımız var. Bu hafta yağacak olan l kar yağışından etkilenmeyecek bir bölgede orman köyleri arasında kolay ve keyifli bir parkurda yürüyeceğiz. Sadece kolay parkurumuzun olduğu bu program 25 katılımcı ile sınırlıdır.

Kutluca köyünden başlayacak olan parkurumuz 13 km uzunluğunda çok az iniş ve çıkış etabı barındırmaktadır. Orman patikaları, çayırlar ve dağ yollarından geçerek Dikenli köyünde sona ermektedir.

Program; Sabah 06:30 hareketle İncirli’den yola çıkıyoruz. ( duraklar aşağıda yer almaktadır) Yol üzerinde Balçık köyünde kahvaltı ve alışveriş molası veriyoruz. Yürüyüş programı bitiminde gurup kararına göre yemek molası verebiliriz.

Bilgi almak için  Faik Kayhan 0532 792 49 39 yada bilgi@dagtrek.com

Yürüyüş Lideri Uğur Sarısoy

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, bineceğiniz durak bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. 1 Ocak itibari ile kayıtlarımız internet sitesinden alınmaya başlayacaktır. Etkinliğimize katılmak için www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilirsiniz ve etkinlik içinde bulunan etkinliğe katıl tuşuna tıklayarak kendiniz  ve misafirlerinizi etkinliğimize ekleyebilirsiniz. Bilgi ve irtibat için Faik Kayhan 0532 792 49 39

1618 sayılı yasa kapsamına giren  bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur

  • Program
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Araç Durakları

Program: Sabah İncirli’den hareket ederek aşağıda belirtilen duraklarda katılımcılarımızı alıyoruz ve uygun bir yerde kahvaltı ve alışveriş molası veriyoruz. Yürüyüşlerin bitiminde akşam yemeği molası ve dinlenme molası vereceğiz.

Yürüyüşler için bilekli bot, isteğe bağlı tozluk, bir polar ve su geçirmez mont veya yağmurluk/panço,  rahat pantolon, 1 öğün yetecek kumanya ve aralarda atıştırmak için kuru meyve çerez, çikolata vs, 1,5 litre su, yürüyüş sonunda ıslanabilecek kıyafet ve ayakkabıları değiştirmek için araçta bırakmak üzere yedek kıyafet ve yedek ayakkabı. Varsa düzenli kullandığınız ilaçlar.

Önemli Not: Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Fiyat 21 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, 20 kişi altı katılımlarda 5 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente Maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.
 

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:05 Kadıköy Evlendirme
07:10 Göztepe
07:15 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0