Arka Planı
Göster/Gizle

DOLUNAYDA GECE YÜRÜYÜŞÜ ve HAVUZ KEYFİ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 4 Temmuz 2015 , Cumartesi
Süre : 5 saat 10 km
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : İzmit Gebze
Not :

Gece Yürüyüşü ve Havuz Keyfi

GECE_YURUYUSU (1)

Dolunay da gecenin sessizliğinde orman içinde keyifli bir yürüyüş ve yürüyüş sonunda günün ilk ışıklarından itibaren öğleye kadar özel bir tesiste kahvaltı ve havuz keyfi… Bu hafta Denizli köyünde dolunay ışığında 12-13 km kolay bir parkurda gece yürüyüşü yapacağız. Yürüyüşümüz gölet kenarından başlayacak ve orman yolları, patikalar ve geniş çayırlarda devam edecek. Gün doğumunu izledikten sonra yürüyüşümüz özel bir tesiste bitecek. Bu tesis orman sınırında, yeşillikler içinde özel davetler ve organizasyonlar için yapılmış yüzme havuzu olan bir kulüp. Gebzeli dostlarımız sayesinde rezervasyon yapabildiğimiz bu tesiste kahvaltımızı yapacağız ve öğle saatlerine kadar keyif yapacağız. İster havuza girin, isterseniz yeşillikler içinde bahçede keyif yapın.

gece_yuruyusu_3

Program; 4 Temmuz Cumartesi akşamı 22:30 da incirliden hareket ederek ve aşağıda belirtilen duraklardan katılımcılarımızı alarak Gebze denizli köyüne geleceğiz. Gece olması sebebi ile alışveriş yapacak yer bulamayabiliriz. Açık yer bulursak çorba molası verilecektir. İstanbul dönüşümüz Pazar günü öğleden sonra civarında olacaktır.

culup_beyaz (1)

Faaliyet Koordinatörü; Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05, Parkur rehberliğini Gebze Denizli’den Bilal Dönmez yapacak.

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Bilgi ve irtibat için Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05

Fiyata Neler Dahil: Ulaşım Rehberlik Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyat: 50 TL ( 23 kişi üzeri için geçerlidir, 23 ve altı katılımlarda 55 TL )

Yürüyüş sonrasında kahvaltı için uğrayacağımız tesiste kahvaltı ücreti 20 TL’dir. Havuza girmek isteyenler için havuz + kahvaltı 25 TL

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

culup_beyaz (4)

Gerekli Malzemeler:

Herhangi bir bot, herhangi bir sırt çantası, herhangi bir yağmurluk yada mont, polar ve sentetik t-shirt, 1-2 litre su, öğle için kumanya ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, fener ve pilleri, varsa kullandığımız ilaçlar. Araçta bırakmak üzere havuza girecekler için havlu, şort, mayo ve terlik. Ayrıca yürüyüş ve havuz sonunda üstünüzü değiştirmek için yedek kıyafet ve ayakkabı bulundurmanız şiddetle tavsiye edilir.

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.

Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Araç Durakları: 22:30 İncirli 22:45 Mecidiyeköy 23:15 Kadıköy Evlendirme 23:30 Kozyatağı-Bostancı 23:40 Maltepe 23:50 Kartal 24:00 Pendik-Kaynarca vd.

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

culup_beyaz (6)

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0