Arka Planı
Göster/Gizle

DOLUNAYDA YELKEN SEYRİ

Etkinlik : Yurtdışı Gezileri
Tarih : 10 Nisan 2014 , Perşembe
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

[caption id="attachment_3429" align="aligncenter" width="630"]yelken_dolunay_syeri_site2 Dolunayda Seyir Rotamız[/caption]

Cıkış Yeri: Fenerbahçe Marina Çıkış Saati: 19:30 Dönüş Saati: 23:00 Katılımcı Sayısı: 8 kişi Ücret: 100 TL

DOLUNAYDA YELKEN SEYRİ KEYFİ

Dolunay ve deniz her zaman büyülü bir ikili olmuştur. Bu muhteşem ambiyansı yelkenli bir teknede yaşayabilmek için harika bir fırsatımız var.

Şehrin gürültüsü ve telaşını geride bırakıp bir yelkenli ile ayın peşine takılacağız. Yiyecek ve içeceklerimizi alıp Adalar-Boğaz rotasında keyifli bir seyir ile deniz ve yelkenin tadını çıkaracağız.

Program: 9 Mayıs Cuma günü saat 19:30’da Fenerbahçe Marina’da buluşuyoruz. 20:00 de keyifli bir yelken seyri için marinadan ayrılıyoruz. Ayışığı, sohbet ve dalgaların köpükleri eşliğinde seyrimizi tamamladıktan sonra 23:00 de marinaya geri dönüyoruz.

[caption id="attachment_3430" align="aligncenter" width="640"]Boğazda Dolunay Boğazda Dolunay[/caption]

Faaliyet Koordinatörü; Serpil Yavaş ayrıntılı bilgi almak için 0530 147 87 32

Kayıt için, yelken@dagtrek.com mail adresine Ad-Soyad, telefon numarası bilgileri içeren bir mail göndermeniz gerekmektedir. Kesin kayıt için ön ödeme alınmaktadır.

Yelken seyrimiz minumum 3 maksimum 8 kişi ile yapılacaktır.

Gerekli Malzemeler: Mevsime uygun kıyafet (denizde hava soğuk olabilir) Tercih ettiğiniz içecekler ve yiyecekler. Sıcak içecekler teknede ikram edilecektir.

Önemli notlar: Kesin kayıt ücret yatırıldıktan sonra yapılacaktır. Etkinliğe 2 gün kala ya da daha geç yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. Hava koşulları nedeniyle program tarafımızdan iptal edilebilir. Deneyim gerekmemektedir.

yelken_dolunay_syeri_site

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0