Arka Planı
Göster/Gizle

ERİKLİ ŞELALESİ GECE YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 22 Ağustos 2015 , Cumartesi
Süre : 5 saat 10 km
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : Yalova Çınarcık
Not :

Kayın ve Gürgen Ormanlarında Gece Yürüyüşü

Büyük Şelale

Büyük Şelale

Yaklaşık 10 km, kolay zor parkur, yaklaşık süre 5 saat Yalova Çınarcık bölgesinde bulunan Delmece Yaylasından başlayacak olan yürüyüşümüzün tamamı orman içi patikalardan ilerleyerek Erikli Şelalelerinde son bulacaktır. Kayın, gürgen ve kestane ağaçları arasında Karlık dağı sırtlarında yapacağımız yürüyüş yaklaşık 5 saat sürecektir. Yürüyüş sonunda şelalede isteyenler yüzebilirler. Yüzmek isteyenler havlu ve mayolarını yanlarında taşımalılardır. Saat 09:00 gibi dönüş yoluna geçiyoruz. Teşvikiye köyünde sabah kahvaltısı için durulacaktır. Saat 13:00 gibi İstanbul’da olmayı umuyoruz.

Program; 09 Ağustos Cumartesi akşamı 22:00 de incirliden hareket edilecektir. İstanbul’dan hareket ederek Çınarcık Teşvikiye köyüne geleceğiz. Gece olması sebebi ile alışveriş yapacak yer bulamayabiliriz. İstanbul dönüşümüz Pazar günü öğleden sonra civarında olacaktır.

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir.

Bilgi ve irtibat için Faik Kayhan 0532 792 49 39 ve Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05

Fiyata Neler Dahil: Ulaşım Rehberlik Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyat: 60 TL ( 22 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. 21 kişi ve daha az katılımlarda 65 TL) Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır.

Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Gerekli Malzemeler: Herhangi bir bot, herhangi bir sırt çantası, herhangi bir yağmurluk yada mont, polar ve sentetik t-shirt, 1 litre su, öğle için kumanya ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, fener ve pilleri, varsa kullandığımız ilaçlar.

Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir. Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir. Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Araç Durakları: 22:00 İncirli 22:10 Mecidiyeköy 22:20 Yıldız Sait Çiftçi 22:45 Kadıköy Evlendirme 22:50 Göztepe 22:55 Kozyatağı 23:00 Bostancı 23:10 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Akşam trafiği nedeni ile araç saatlerimiz gecikebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0