Arka Planı
Göster/Gizle
EZİLLİ SARIKAVAK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

EZİLLİ SARIKAVAK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 28 Kasım 2021 , Pazar Saat: 06:30 | 16:30 Arası
Süre : 5 SAAT (YÜRÜYÜŞ SÜRESİ)
Kontenjan : 16 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 2
Nerede : Şile ve Kocaeli Köyleri
Not :

Meşe gürgen ve kayın ormanları içinde patikalar ve orman yollarında doğa yürüyüşü

Bu hafta Pazar günü Şile ve İzmit köyleri arasında olacağız. Şile Ezilli köyünden başlayacağımız parkurumuz nefis sonbahar renkleri ile bezeli patikalar, orman yolları ve çayırlardan geçerek Sarıkavak köyünde son buluyor. Çok güzel kayın ve gürgen patikaları göreceğimiz parkurumuz 15-16 km dir. İniş ve çıkışlar barındıran patika ve orman yolu ağırlıklı kolay ama doyurucu bir parkurdur.

 

 

Program: Sabah 06:30 da İstanbul İncirliden  hareket ederek aşağıda belirtilen duraklardan katılımcılarımızı alıyoruz. Yol üzerinde uygun bir köyde kahvaltı ve alışveriş molası vereceğiz. Yürüyüşümüz sonrasında gurup kararında göre yemek molası verebiliriz.

 

 

NASIL KAYIT OLABİLİRİM

1) 0532 792 49 39 Faik Kayhan’a whatsapp ile HES KODU, tc no, ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

 

2) www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz.


 

Lütfen Dikkat;

  • Araçlarımızda tam kapasite ile oturulmaktadır. 2 kişilik koltukta yalnız oturmak isteyenler fiyat farkı ödeyerek tek başına oturabilir. (Bknz: Fiyat Bilgisi)
  • Kayıt olan kişilerin Hes Kodu kontrolu etkinlik öncesinde tarafımızdan yapılmaktadır.
  • Ateş ölçümü araçta yapılacaktır.
  • Yolculuk süresince maske takılması zorunludur.

 

Lütfen Dikkat, Ücretlerimiz katılım sayısına göre değişiklik göstermektedir. Lütfen fiyat bilgisi bölümünü okuyunuz.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:00 Kadıköy Evlendirme
07:05 Göztepe
07:10 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

 

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 11339 numaralı Bigbam Travel Seyahat Acentası organizasyonudur.

Tercihen yürüyüşe uygun yürüyüş botu ve tozluk,

Yürüyüş kıyafetleri (rahat tshirt,pantolon, tayt vs),

Küçük sırt çantası,

Yağmurluk veya panço,

1 litre su, atıştırmalık veya kumanya.

 

Yürüyüş sonunda giymek için yedek kıyafet ve ayakkabı.

 

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Belirtilen fiyat rehberler hariç 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. Daha az katılım halinde 20 TL fiyata ilave olunur. 

Tekli koltukta oturma bedeli ücretin 2 katıdır.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, bu tarihten sonra sağlıkta dahil herhangi bir nedenle katılım iptali, faaliyete gelmeme yada sabah geç kalarak araca yetişememe durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır. 

ETKİNLİK KURALLARI  

Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir. Faaliyet öncesinde mesaj ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri bildirilecektir. Faaliyete eklediğiniz yada kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, tc numaralarını ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0