Arka Planı
Göster/Gizle
FRİG VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

FRİG VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 11 Ekim 2019 , Cuma
Süre : 1 Gece 2 gün
Kontenjan : 23 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : Küyahya ve Eskişehir Yazılı Han
Not :

Frig Vadisinin en güzel rotalarında yürüyüş programmı

Lütfen Dikkat:

Etkinliğimizde ortak banyo kullanımlı 4 kişilik odada 1 erkek katılımcı için yada

Çadır veya köy evi salonunda yer yatağında konaklamalı 1 kadın katılımcı için yerimiz vardır. 

Lütfen kayıt olurken bu durumu değerlendiriniz.

 

Bu programımız boyunca tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü Frig Vadisin de çok özel parkurlarda yürüyeceğiz. uzun olmayan parkurlarda (12-17 km arası) keyifle Friglerin izinde değişik bir coğrafyada en güzel parkurlarda yürüyüşler yapacağız. Kütahya ve Eskişehir bölümlerinden seçtiğimiz 2 farklı rotada yürüyeceğiz.

 

KONAKLAMA AYRINTILARI

Programımızda kalacağımız köy evinde 6 adet 2 kişilik duşlu wc li oda bulunmaktadır. Bunun dışında 1 adet 4 kişilik 1 adette 2 kişilik ortak banyo kullanımlı iki oda daha bulunmaktadır. Bunun dışında isteyenler köy evinin bahçesine çadır kurabilir (hava durumuna göre köy evinin içine tulum sererekte yatabiliriz). 2 kahvaltımızı ve akşam yemeğimizi burada yiyeceğiz. Lütfen kaydolurken konaklama tercihini belirtiniz. Fiyatlar konaklama şekline göre değişiklik göstermektedir. Single konaklama seçeneği yoktur.

 

PROGRAM

11 Ekim Cuma gecesi saat 24:00 de İncirliden hareket edeceğiz.

12 Ekim Cumartesi günü konaklayacağımız köy evinde olacağız. Yerleşip köy kahvaltımızı yaptıktan sonra daha sonra etkinlik zamanı belli olmak üzere 2 tercihten birisinde yürüyüş yapacağız. 1. seçeneğimiz Asmainler Vadisi rotasında, 2. seçeneğimiz ise Zahran vadisi. Yürüyüş sonunda kaldığımız köy evine geri döneceğiz.

 

13 Ekim Pazar Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Yazılı köyüne ulaşacağız. Frig yolunun Eskişehir etabının inanaılmaz tarihi zenginliklerle dolu bu parkurdapek çoktarihi eserin içinden geçeceğiz. Yazılı köyü, Midas Anıtı (Yazılı Kaya), Küçük Yazılı kaya, zamana bağlı pişmiş kale, Gerdekkaya Mezar Anıtı, Himmet Baba Türbesi, Aslanlı Mabet yürüyüş parkurumuz üzerinde görebileceğimiz yerler.

Yürüyüşümüz sonunda İstanbul’a doğru dönüşe geçeceğiz.

 

Kayıt için:

1) www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz         

2) bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz yada

3) 0532 792 49 39 Faik Kayhan’a whatsapp bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Kaydınızı yaptıktan sonra ön ödeme alınacaktır.

 

Bilgi için Faik Kayhan  0532 792 49 39 yada bilgi@dagtrek.com

 

Not: Fiyatlarımız katılım sayısına ve konaklama şekline göre farklılık göstermektedir. Lütfen Fiyat Bilgisi bölümünü inceleyiniz.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları: 
24:00 İncirli
24:15 Mecidiyeköy
24:20 Yıldız Sait Çiftçi
24:45 Kadıköy Evlendirme
24:50 Göztepe
24:55 Kozyatağı
01:00 Bostancı
01:10 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mesaj ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Cuma akşamı trafik vb. nedenlerle araç belirtilen saatlerde duraklara gelemeyebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 10240 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Gerekli Malzemeler:
Yürüyüş için bot, tozluk (isteğe bağlı), küçük sırt çantası, yağmurluk.

Fiyat, Belirtilen fiyat 19 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 30 TL. ilave edilir. (Belirtilen fiyatlar ortak banyo kullanımlı oda fiyatıdır. Çadır için 50 TL daha az, banyolu odalar için 50 TL daha fazladır)

 

Midibüs tipinde araçlarla yapılan yolculuklarda (27 kişilik olanlara 22 yolcu, 31 kişilik olanlarda 26 yolcu alınır) arka beşli koltuklar kullanılmamaktadır. Herkes 2’li koltuklarda oturur. 

 

Fiyata Neler Dahil

İstanbul gidiş dönüş ulaşım.

Zorunlu seyahat sigortası ve acente giderleri

2 kahvaltı ve 1 akşam yemeği

1 gece konaklama (2 kişilik duşlu wc’li odalar, 2 veya 4 kişilik ortak banyo kullanımlı oda yada kendi çadırınız)

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Belirtilmeyen bütün kalemler

Öğle kumanyaları veya öğle yemekleri

Kişisel Harcamalar

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. İptal süresi öncesinde etkinlik dolarsa, etkinlik dolduğu tarihten sonra iptal kabul edilmez (etkinliğin dolduğu katılımcılara bildirilir) ve yerinize birisi bulunamazsa ödeme iadesi yapılmaz. Faaliyet iptal süresi (etkinlik tam olarak dolmadığı durumlarda) 12 Ekim Cuma saat 10:00'a kadardır. Sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

DİKKAT;

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir. Araçların ayarlanma süresi etkinlikten 1 hafta önce biter.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir. Kaydını yaptırdığınız misafirlerin etkinliğe katılması ve ücreti sizin sorumluluğunuzdadır.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0