Arka Planı
Göster/Gizle
GECE YÜRÜYÜŞÜ ŞELALEDE YÜZME ve KÖY KAHVALTISI

GECE YÜRÜYÜŞÜ ŞELALEDE YÜZME ve KÖY KAHVALTISI

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 17 Ağustos 2019 , Cumartesi Saat: 22:00 | 07:00 Arası
Süre : 5-6 Saat ( yürüyüş ve yüzme )
Kontenjan : 27 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : Yalova Çınarcık
Not :

Gece ormanda yürüyüş ve sabah sakinliğinde şelalede yüzme keyfi

Bu hafta Cumartesi gecesi, gece yürüyüşü yapacağız. Gece serinliğinde ormanın koynunda doğanın büyülü güzelliğini yaşayabileceğimiz bu yürüyüş sonunda gün ışığı ile beraber Erikli Şelalesinin serin sularında yüzeceğiz. Şelale keyfimizi Teşvikiye’de köy kahvaltısı ile tamamlayarak Öğle saatlerinde İstanbul’a dönmüş olacağız. Parkurumuz yaklaşık 10 km. ve kolay bir parkurdur.

Program: Cumartesi gecesi saat 22.00 de İncirliden hareket ederek aşağıda belirtilen duraklarda katılımcılarımızı alıyoruz. Açık yer bulmak sorun olabileceği için kumanya ve su alışverişlerinizi araca binmeden önce tamamlamış olmanız gerekmektedir. Çınarcık Teşvikiye köyü sırtlarında Dipsiz Göl civarında başlayacak yürüyüşümüz orman patikaları ve Erikli Yaylasında devam edecek. Yürüyüşümüzü Erikli Yaylası çifte şelalede bitireceğiz. Yüzme molası sonrasında bir kır restoranında kahvaltı molası vereceğiz.

Kayıt için:

1) www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz         

2) bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz yada

3) 0532 792 49 39 Faik Kayhan’a whatsapp bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com

Fiyatlarımız katılım sayısına göre değişiklik göstermektedir. Lütfen aşağıda bulunan fiyat bilgisi bölümünü okuyunuz.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
22:00 İncirli
22:20 Mecidiyeköy
22:30 Yıldız Sait Çiftçi
22:50 Kadıköy Evlendirme
22:55 Göztepe
23:05 Kozyatağı
23:10 Bostancı
23:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mesaj ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 10240 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Yürüyüşe uygun ayakkabı (bot tavsiye edilir)

Küçük sırt çantası, yüzme için şort, mayo, havlu vs.

Herhangi bir yağmurluk yada panço,

Kafa feneri ve yedek piller,

1-2 litre su, 1 öğün yiyecek ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs,

Varsa kullandığımız ilaçlar.

 

Yürüyüş sonunda değiştirmek için yedek kıyafet ve spor ayakkabı (araçta bırakılacak)

 

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Belirtilen fiyat rehberler hariç 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. Daha az katılım halinde 10 TL fiyata ilave olunur. 

 

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0