Arka Planı
Göster/Gizle

GECE YÜRÜYÜŞÜ VE HAVUZ KEYFİ

Etkinlik : Tiyatro
Tarih : 26 Ağustos 2014 , Salı
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

 GECE_YURUYUSU (1)

Yaklaşık 18 - 20km, orta zor parkur, yaklaşık süre 5 saat.

Bu hafta Denizli Köyü'nde gece yürüyüşü yapacağız. Denizli Göleti'nin kenarından başlayacak olan yürüyüşümüz orman içi yollardan ve çayırlardan geçecek. Gecenin sessizliğini dineleyeceğiz, yüksek yerlerden geçerken yerleşim yerlerinin ışıklarını izleyeceğiz. Gün doğumunu izledikten sonra yürüyüşümüz Clup Beyaz'da bitecek. Burada kahvaltımızı yapacağız, dileyenler havuza da girebilecek. Kahvaltı: 15TL - Kahvaltı+havuz kişi başı: 20TL

169389_264285223672134_254637491_o

Program; 30 Ağustos Cumartesi akşamı 22:00 de incirliden hareket edilecektir. İstanbul’dan hareket ederek Gebze denizli köyüne geleceğiz. Gece olması sebebi ile alışveriş yapacak yer bulamayabiliriz. Açık yer bulursak çorba molası verilecektir. İstanbul dönüşümüz Pazar günü öğleden sonra civarında olacaktır. Rehberlerimiz Faik Kayhan ve Esin Kayhan.

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Bilgi ve irtibat için Faik Kayhan 0532 792 49 39 - Esin Kayhan 0530 153 54 83

Fiyata Neler Dahil: Ulaşım Rehberlik Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyat: Tutacağımız araç ve katılım sayısına bağlı olarak 50 - 55 TL

Yürüyüş sonrasında kahvaltı için uğrayacağımız tesiste kahvaltı ücreti 15 TL’dir. Havuza girmek isteyenler için havuz + kahvaltı 20 TL

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Gerekli Malzemeler: Herhangi bir bot, herhangi bir sırt çantası, herhangi bir yağmurluk yada mont, polar ve sentetik t-shirt, 1 litre su, öğle için kumanya ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, fener ve pilleri, varsa kullandığımız ilaçlar. Havuz için mayo, havlu, güneş kremi vs.

Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir. Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Araç Durakları: 22:00 İncirli 22:10 Mecidiyeköy 22:20 Yıldız Sait Çiftçi 22:45 Kadıköy Evlendirme 22:50 Göztepe 22:55 Kozyatağı 23:00 Bostancı 23:10 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Akşam trafiği nedeni ile araç saatlerimiz gecikebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz, Türsab A Gurubu 5910 numaralı Seyahat Acentası Extway Turizm ile yapılmaktadır.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0