Arka Planı
Göster/Gizle
ILGAZ KURŞUNLU KAPLICALARI KAR YÜRÜYÜŞÜ ve SAFRANBOLU

ILGAZ KURŞUNLU KAPLICALARI KAR YÜRÜYÜŞÜ ve SAFRANBOLU

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 15 Ocak 2016 , Cuma Saat: 22:00 | Arası
Süre : 1 Gece 2 Gün
Kontenjan : 43 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Çankırı Kurşunlu Termal Otel
Not :

16-17 Ocak Ilgaz Dağlarında Kar Yürüyüşü, Kaplıca Keyfi ve Safranbolu

Ilgaz Dağlarında hem kar keyfi hemde kaplıca keyfi yapacağız. İsteyenler için kayak yapma şansıda var. Ilgaz dağı eteklerinde bulunan Termal Kurşunlu otelde kalacağımız programımızda Pazar günü dönüş yolunda Safranbolu’ya uğrayacağız. Ilgaz dağlarında kolay bir kar yürüyüşü yapacağız ve yürüyüş keyfimizi otelde sıcak kaplıca keyfi ile taçlandıracağız.

Faaliyet Koordinatörü; Faik Kayhan 0532 792 49 39, bilgi@dagtrek.com

Kayıt olabilmek için internet sitemize üye olmanız gerekmektedir. Misafirlerinizi etkinliğe siteden  kayıt edebilirsiniz.

Katılımcılardan ön ödeme alınacaktır.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

  • Gerekli Malzemeler
  • Program
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Araç Durakları
  • Parkur Fotoğrafları

Yürüyüşe katılacaklar için yürüyüş botu ve tozluk, Küçük sırt çantası, Su geçirmez yağmurluk panço yada mont, Polar ceket ve yedekli sentetik t-shirt, Bere ve eldiven,yürüyüş sırasında tüketmek için kumanya ve varsa kullandığımız ilaçlar.

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Yürüyüşler dışında fotoğraf makinesi ve soğuk havaya uygun kıyafet, kaplıca için şort, mayo ve isteğe bağlı diğer kişisel malzemeleriniz.

15 Ocak Cuma günü saat 22:00 da İncirli’den hareket ederek duraklarımızdan katılımcılarımızı alıyoruz.

16 Ocak Cumartesi; Sabah erken saatlerde ulaştığımız otelimizde açık büfe kahvaltımızı alıyoruz. Odaların durumuna göre yerleşme işlemlerinden sonra yürüyüşümüz için aracımızla hareket ederek Ilgaz dağlarında nefis çam ormanları arasında kar yürüyüşü yapacağız. Duruma göre 8-10 km arası kolay ama keyifli bir parkur yaparız. Yürüyüşe katılmak istemeyenler otelde kaplıca keyfi yapabilir. Yada dileyenler kayak tesislerinde kayak yapabilirler. Kiralık kayak malzemesi tesislerde bulunmaktadır. Yürüyüş sonrasında ise kaplıca keyfi bizleri bekliyor. Akşam yemeğimiz otelde.

17 Ocak Pazar; Kahvaltımızı otelde alıyoruz ve saat 11:00’e kadar serbest zaman ve sonrasında yola çıkıyoruz. Safranbolu’ya uğrayacağız ve gezip dolaşmak için serbest zaman vereceğiz. Hıdırlık tepesinden şehir manzarasını izledikten sonra ki durağımız ise en az Safranbolu kadar güzel bir başka zenginliğimizi tarihi evleri ve zenginlikleriyle Yörükköy’ü görmeye gidiyoruz. 750 yıllık bu köy tam bir açıkhava müzesi gibi. Köyde vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul’a dönüş için yola çıkacağız.

Fiyat 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. 23 ve altı katılımlarda 15 TL ilave olunur. Single farkı 50 TL'dir.

Fiyata Neler Dahil

İstanbul gidiş dönüş ulaşım ve gezilerin transferleri

1 gece konaklama

2 kahvaltı ve 1 akşam yemeği

Zorunlu seyahat sigortası ve acente hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yemeklerde alınan içecekler

Öğle yemekleri

Özel Harcamalar

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz. Etkinlik öncesinde durakların kesin saatleri mail ile bildirilecektir.

Araç Durakları:
22:00 İncirli
22:15 Mecidiyeköy
22:25 Yıldız Sait Çiftçi
22:50 Kadıköy Evlendirme
23:00 Göztepe
23:10 Yeni Sahra-Kozyatağı-Bostancı-Küçükyalı
23:20 Maltepe
23:30 Kartal-Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0