Arka Planı
Göster/Gizle
İSTANBUL GEZİLERİ 4 SÜLEYMANİYE VEFA ZEYREK

İSTANBUL GEZİLERİ 4 SÜLEYMANİYE VEFA ZEYREK

Etkinlik : İstanbul Gezileri
Tarih : 17 Aralık 2016 , Cumartesi Saat: 10:00 | 18:00 Arası
Süre : 1 GÜN
Kontenjan : 22 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 20
Nerede : SÜLEYMANİYE VEFA ZEYREK
Not :

İstanbul'u Profesyonel Rehber Eşliğinde Birlikte Keşfedelim

İçinde yaşadığımız şehir İstanbul. Binlerce yıldır medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu kadim şehir doğu ve batı kültürlerinin yıllardan bu yana süzülen zenginliklerini barındırıyor gizli kalmış köşelerinde.  İstanbul gezileri serisiyle içinde yaşadığımız bu şehrin sokaklarında belki bu güne kadar hiç fark etmediğimiz kültürel ve tarihi değerlerini, güzelliklerini profesyonel rehberliğimiz eşliğinde birlikte keşfedelim.

 

Profesyonel kokartlı rehberimiz Semra Atilla ile birlikte yapacağımız gezimiz boyunca göreceklerimiz ve programımız şu şekilde.

 

Vezneciler Metro İstasyonu önünde buluşma 10:00 ve sonrasında aşağıda yazan bölgelerde gezi programımızı gerçekleştireceğiz.

Süleymaniye

Şehzadebaşı

Vefa

Kadınlar Pazarı

Zeyrek

Fatih

 

Kayıt için www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz ya da  bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad ve telefon bilgilerinizi içeren bir mail atabilirsiniz.

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com ( Devam eden turlarımız nedeni ile Facebook Messenger yada Whats-up vb. mesajlarınıza cevap veremeyebiliriz. Lütfen mail yada doğrudan telefon ediniz )

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren  bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur

Bu bir gurup faaliyetidir. Katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmesi beklenir. Rehber programda değişiklik yapabilir.

  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Fiyata Neler Dahil:
Acente Maliyetleri ve Profesyonel Kokartlı Rehberlik

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0