Arka Planı
Göster/Gizle
İZNİK TARİH KÜLTÜR ve FOTOĞRAF GEZİSİ 2

İZNİK TARİH KÜLTÜR ve FOTOĞRAF GEZİSİ 2

Etkinlik : Günübirlik Gezi
Tarih : 23 Ekim 2016 , Pazar Saat: 07:00 | 18:00 Arası
Süre : 1 GÜN
Kontenjan : 28 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : İznik Bursa
Not :

İznik ve Köylerinde Tarih ve Doğa Gezisi

Bu hafta Profesyonel Kokartlı Rehberimiz Semra Atilla ile beraber İznik Gölü kıyılarında tam bir doğa ve tarih gezisi yapacağız. Hem İznik merkezini göreceğiz hem de civar köylerde keşif turuna çıkacağız. İznik merkezinde vereceğimiz uzun molada isteyen yerel lezzetlere kaşık sallarken, isteyenler bolca fotoğraf çekebilir.

Kayıt için www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz ya da  bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com ( Devam eden turlarımız nedeni ile Facebook Messenger yada Whats-up vb. mesajlarınıza cevap veremeyebiliriz. Lütfen mail yada doğrudan telefon ediniz )

  • Program
  • Araç Durakları
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

07:00 hareketle İncirli’den yola çıkıyoruz. Kahvaltı molası Orhangazi yada Yalova’da olacak.

İznik gölü güney kıyılarından başlayacağımız turumuzda Sölöz, Narlıca ve Müşküle köyünü göreceğiz. Tarihi bir konak, açıksa eski bir zeytinyağı imalathanesi ve Nazım’ın Çınarı göreceğimiz yerler.

Aracımızla devam ederek Abdülvahap Sancaktari tepesine çıkıyoruz ve buradan müthiş bir İznik manzarası izliyoruz. Daha sonra kent merkezine dönerek kentin tarihi yerlerini görüyor ve lezzetlerini tadıyoruz.

İznik merkezinde neler görebiliriz; İstanbul Kapı, Lefke Kapı, Yenişehir kapı, Çandarlı türbeleri, Yeşil Camii, Nilüfer Hatun İmareti, Süleymanpaşa Medresesi, Aya Sofia, Senato Binası, Çini Atölyeleri … Meşhur İznik köftelerini tadacağız.

Buradan İnikli köyüne geçip tarihi camii ve konakları görüyoruz. Elbeyli köyünde bahçelerin arasına gizlenmiş Obeliski ( Dikilitaş) göreceğiz.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

Araç Durakları:

07:00 İncirli

07:15 Mecidiyeköy

07:20 Yıldız Sait Çiftçi

07:30 Kadıköy Evlendirme

07:35 Göztepe

07:40 Kozyatağı

07:45 Bostancı

08:00 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

 

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

Belirtilen Fiyat İnternet sitemiz üyeleri ve onların misafirleri için geçerlidir.

Sitemize üye olmayanlar ve  üye olsalar bile kayıtlarını internet sitesinden yapmayanlar için 10 TL ilave edilir.

Sitemiz üyelerinin etkinlik kayıtlarını internet sitesi üzerinden kendilerinin yapıyor olması gerekmektedir.

Yukarıdaki fiyatlar 21 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 10 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil;

Ulaşım

Rehberlik

Zorunlu Seyahat Sigortası

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Bu bir gurup faaliyetidir. Katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmesi beklenir. Rehber programda değişiklik yapabilir.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0