Arka Planı
Göster/Gizle
KAMP, LAVANTA TARLALARI ve GÖLLER BÖLGESİ DOĞA GEZİSİ

KAMP, LAVANTA TARLALARI ve GÖLLER BÖLGESİ DOĞA GEZİSİ

Etkinlik : Konaklamalı Geziler
Tarih : 13 Temmuz 2018 , Cuma Saat: 21:00 | 23:00 Arası
Süre : 2 Gece 2 Gün
Kontenjan : 23 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : ISPARTA
Not :

Kamp, Lavanta Tarlaları ve Göller Bölgesi Gezisi

Muhteşem doğası ve nefis bir doğa içinde Isparta’da Lavanta Tarlaları, Göller ve Kanyonlarla dolu nefis tabiat parkları ve Dedegöl dağı eteklerinde 1800 metrede bulunan Melikler Yaylasında kamp keyfi. Dolu dolu programımıza ve göreceğimiz doğa güzelliklere bayılacaksınız. Programımızda uzun yürüyüşler yoktur. Her lokasyonda 1-2 saatlik kısa geziler yapacağız.

 

Salda gölü bu bölgeye çok uzak bir noktada olduğu için programımızda yok. İnanın göreceğiniz yerler o kadar güzel ki buralarda varmış diyeceksiniz.

 

PROGRAM

Cuma akşamı saat 21:00 de İstanbul’dan yola çıkacağız.

 

Cumartesi sabah Eğirdir gölü kenarında yapacağımız kahvaltı sonrasında yönümüzü Kovada Gölü Milli parkına çevireceğiz. Bu nefis doğa harikası gölün etrafında kısa bir gezinti sonrasında Sütçüler kasabası Yazılıkaya milli parkına geleceğiz. Nefis tabiatı ile Yazılı kanyonda yapacağımız kısa bir yürüyüşten sonra bu köyde bulunan Alabalık çiftliğinde öğle yemeğimizi alacağız ve kamp alanımıza doğru yola çıkacağız. Aksu kasabasında 1800 metrede bulunan Melikler yaylasında kampımızı kuracağız ve çevreyi gezeceğiz. Akşam kamp ateşi başında vakit geçirip nefis bir doğa içinde yaz sıcağında kavrulan ovaya inat serin bir uyku uyuyacağız.

 

Pazar sabahı erkenden kahvaltımızı yapıp kampımızı toplayıp yola çıkacağız. İlk durağımız Aksu zindan mağarası. Mağara ve önünde bulunan tarihi yerleri ve Köprülüçay’ın doğduğu yeri gördükten sonra Eğirdir üzerinden ulaşacağımız Keçiborlu Kuyucak köyünde muhteşem Lavanta tarlalarının muazzam manzarasını izleyecek ve tarlalar arasında dolaşacağız. Köyde yiyeceğimiz yemekten sonra dönüş yoluna geçeceğiz. İstanbul dönüşümüz saat 23.00 sıralarında olacak.

 

NASIL KAYIT OLACAĞIM 

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, tc no, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, bineceğiniz durak bilgilerini içeren bir mail gönderebilir, 0532792 49 39 Faik Kayhan ile Whtasapp yada telefon ile iletşime geçebilir yada internet sitemize üye olarak sitemizden etkinliğe kendinizi ve misafirlerinizi ekleyebilirsiniz .www.dagtrek.com

 

Kaydınızı yaptıktan sonra aşağıda yazan hesap numarasına 150 TL ön ödeme göndermeniz gerekmektedir. 

Faik Kayhan Is Bankasi Siracevizler Subesi TR 350006400000111730376171

 

Bilgi için Faik Kayhan  0532 792 49 39 yada bilgi@dagtrek.com

 

Not: Fiyatlarımız katılım sayısına göre farklılk göstermektedir. Lütfen Fiyat Bilgisi bölümünü inceleyiniz.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Araç Durakları: 
21:00 İncirli
21:15 Mecidiyeköy
21:20 Yıldız Sait Çiftçi
21:45 Kadıköy Evlendirme
21:50 Göztepe
21:55 Kozyatağı
22:00 Bostancı
22:10 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mesaj ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Cuma akşamı trafik vb. nedenlerle araç belirtilen saatlerde duraklara gelemeyebilir.


1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Kamp için bir akşam yemeği, sabah kahvaltısı. Çadır, tulum, mat ve isteğe bağlı kamp malzemeleri. İhtiyaten bir yağmurluk ve bir polar. Fotoğraf makineniz ve rahat kıyafetler.

Fiyat 275 TL (21 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. 15-20 kişi arası 300 TL, 10-14 kişi arası 350 TL’dir. Rehberler sayıya dahil değildir)

 

Fiyata Neler Dahil

İstanbul Isparta gidiş dönüş ulaşım

Zorunlu Seyahat Sigortası

Acente Hizmetleri

 

Dahil Olmayanlar

Fıyata dahil olarak belirtilmeyen diğer kalemler.

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. 8 Temmuz Pazar saat 10:00 den sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücretinin tamamı katılımcıdan alınır.

UYARILAR

Kaydını yaptırdığınız misafirlerin etkinliğe katılması ve ücreti sizin sorumluluğunuzdadır.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz.

Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir.

Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0