Arka Planı
Göster/Gizle

KARAMANDERE YALIKÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Rafting
Tarih : 26 Nisan 2014 , Cumartesi
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

[caption id="attachment_3539" align="aligncenter" width="640"]Karamandere Gölü Karamandere Gölü[/caption]

Pazar günü İstanbul’un hemen aynı başında ki bölgelerde yeni güzellikler keşfedeceğiz. Çatalca ilçemizin köyleri, Karamandere ve Yalıköy arasında bir bölgede yürüyeceğiz. Yürüyüşümüz kolay parkur ve orta zor parkur olmak üzere iki farklı ekip olarak yapılacaktır. Kolay parkur 15 km orta zor parkurda 20 km civarındadır.

[caption id="attachment_3540" align="aligncenter" width="640"]karamandere_site (5) Karamandere[/caption]

Karamandere gölünden başlayacak olan yürüyüşümüz ormaniçi yollar ve patikalar kullanılarak Karadeniz’in kenarında kurulu olan sahil köyü Yalıköy’de sonlandırılacaktır.

Rehberler; Faik Kayhan ve Esin Kayhan

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Bilgi ve irtibat için Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05 ve Faik Kayhan 0532 792 49 39

[caption id="attachment_3536" align="aligncenter" width="640"]karamandere_site (1) Karamandere ormanlarından[/caption]

Fiyata Neler Dahil: Rehberlik Zorunlu Seyahat Sigortası Ulaşım

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

[caption id="attachment_3538" align="aligncenter" width="640"]karamandere_site (3) Yalıköy Sahili[/caption]

Gerekli Malzemeler: Doğa yürüyüşüne uygun kıyafet( ceket yada yağmurluk, polar, içlik, yürüyüşe uygun pantolon, bileği saran bot ve mutlaka tozluk, isteğe bağlı su geçirmez pantolon) en az 1 litre su, isteğe bağlı atıştırmalık çerez, meyve vs, en az 1 öğün yetecek kadar yiyecek (2 öğün taşımanız tavsiye edilir), mutlaka kafa feneri ve yedek pil, varsa kullandığımız ilaçlar.

Uygun donanımı olmayanları ekip lideri faaliyete almayacaktır.

Yürüyüşten sonra ıslanan kıyafetleri değiştirmek için yedek kıyafet taşımanız şiddetle tavsiye edilir. Yedek kıyafetler arabada bırakılacaktır. Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.

Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Araç Durakları:                                                   06:30 Kartal 06:35 Maltepe-Bostancı 06:40 Kozyatağı 07:00 Kadıköy Evlendirme 07:10 Yıldız Sait Çiftçi 07:15 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi 07:30 İncirli 07:45 Avcılar-Beylikdüzü

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren  bu faaliyetimiz, Türsab A Gurubu 5910 numaralı Seyahat Acentası Extway Turizm ile yapılmaktadır

[caption id="attachment_3537" align="aligncenter" width="640"]Denizden Yalıköy Denizden Yalıköy[/caption]

 

 

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0