Arka Planı
Göster/Gizle

KAYALITEPE SEVİNDİKLİ GÖLETİ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 1 Nisan 2014 , Salı
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

kayalıtepe_sevindikli_site

Kolay/Orta Zor Parkur, Yürüyüş mesafesi 18 km, yürüyüş süresi yaklaşık 6 saat

Bu hafta İzmit ilimizin kuzeyinde bulunan ormanlarda yürüyeceğiz. Çenedağı’ndan sonra bölgenin 2. en yüksek zirvesi olan 642 metre yüksekliğinde ki Kayalıtepe zirvesinden geçen parkurumuz ciddi tırmanış ve iniş parkurları içermektedir. Bu nedenle hafife alınmaması gereken bir parkurdur. Parkur bitiminde akşam yemeği molası verilecektir.

Sabah alışveriş ve kahvaltı molası verilecektir.

Faaliyet Koordinatörü Nurcan Taşpınar, bilgi için: 0506 787 52 05 Rehberler: Erdal Gören ve Murat Güven

Kayıt için bilgi@dagtrek.com mail adresine Ad-Soyad, telefon numarası, bineceğiniz durak, kan grubu ve acil durumda aranacak kişi ve telefon bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir.

Fiyata Neler Dahil Rehberlik Zorunlu Seyahat Sigortası Ulaşım

Gerekli Malzemeler Kış şartlarına uygun kıyafet( ceket yada yağmurluk, polar, içlik, yürüyüşe uygun pantolon, bileği saran bot ve mutlaka tozluk, isteğe bağlı su geçirmez pantolon, bere, boyunluk, kar eldiveni) en az 1 litre su, termos içinde sıcak su şiddetle tavsiye edilir, isteğe bağlı atıştırmalık çerez, meyve vs, en az 1 öğün yetecek kadar yiyecek (2 öğün taşımanız tavsiye edilir), mutlaka kafa feneri ve yedek pil, varsa kullandığımız ilaçlar.

Not Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir. Yürüyüşler sırasında katılımcıların yanında bere ve eldiven taşıması önerilir. Yürüyüş sonunda giymek için araçta bırakmak üzere yanınızda yedek t-shirt, spor ayakkabı bulundurmanız tavsiye edilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Aksi programda belirtilmediği sürece doğa yürüyüşü programlarımızda alkollü ürünler tüketilmemektedir. Tütün ürünleri etrafı rahatsız etmemek kaydı ile sadece molalarda içilebilir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.

Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Araç Durakları 06:30 İncirli 06:40 Mecidiyeköy 06:45 Yıldız Sait Çiftçi 07:05 Kadıköy Evlendirme 07:10 Göztepe 07:15 Kozyatağı 07:15 Bostancı 07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz, Türsab A Gurubu 5910 numaralı Seyahat Acentası Extway Turizm ile yapılmaktadır

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0