Arka Planı
Göster/Gizle
OYLAT ŞELALE MAĞARA KAPLICA ve İZNİK

OYLAT ŞELALE MAĞARA KAPLICA ve İZNİK

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 25 Mart 2017 , Cumartesi Saat: 06:45 | 17:00 Arası
Süre : 5 Saat
Kontenjan : 25 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Bursa Oylat
Not :

Oylat Şelalesi - Mağarası ve Kaplıca sonrasında İznik

Bu hafta Cumartesi günü doğa gezisi tadında bir programımız var. Öncelikle belirtelim bu bir doğa yürüyüşü değil. Muhteşem doğası ve şifalı kaplıcaları ile Oylat’ı ve sonrasında İznik’i göreceğiz.

Programımız şu şekilde; kahvaltı evden getirdiklerimiz yada büfelerden alacaklarımız ile feribotta olacak. Feribot geçişinden sonra istikametimiz Oylat. İlk durağımız Oylat Mağarası. Mağara gezimizden sonra şelaleye doğru gidiş dönüş 2 km lik bir yürüyüşümüz var. Nefis bir doğa dereler, küçük çağlayanlar ve Oylat Şelalesi görebileceğimiz güzellikler arasında. İsteyenler için kısa da olsa kaplıcaya giriş zamanı vereceğiz.

Öğleden sonra 15:00 gibi buradan ayrılacağız ve durağımız İznik kasabası olacak. Kent merkezinde etrafı gezmek için serbest zaman vereceğiz ve Köfteci Yusuf efsanesinin doğduğu ilk restoranı göreceğiz yada dileyenler Kenan da yemek yiyebilir. İznik sonrasında İstanbul’a dönüş için yola çıkacağız.

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz yada  bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon ve bineceğiniz durak bilgilerini mail atabilirsiniz

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com (Facebook Messenger yada Whatsup vb mesajlarınıza cevap veremeyebiliriz. Lüfen mail yada doğrudan telefon ediniz)

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:45 İncirli
07:00 Mecidiyeköy
07:05 Yıldız Sait Çiftçi
07:20 Kadıköy Evlendirme
07:25 Göztepe
07:30 Kozyatağı
07:35 Bostancı
07:40 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Rahat bir ayakkabı, ince bir yağmurluk ve polar, isteğe bağlı şapka, güneş gözlüğü vs. Fotoğraf makinesi.        

Bu faaliyet minumum 14 kişi ile yapılır.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Bu faaliyet bir doğa gezisi faaliyetidir. Kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Cuma günü araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenlerin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0