Arka Planı
Göster/Gizle
RAFTİNG ŞENLİĞİ 2016

RAFTİNG ŞENLİĞİ 2016

Etkinlik : Rafting
Tarih : 23 Nisan 2016 , Cumartesi Saat: 06:30 | 17:00 Arası
Süre : 5 Saat
Kontenjan : 31 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Düzce Melen Çayı
Not :

Düzce Melen Çayında Rafting Heyecanı

Heyecan ve eğlencenin birleştiği bir faaliyette daha beraberiz. Hem bolca eğleneceğiz hemde adrenalin ve heyecanı yaşayacağız. Melen çayında suyun ve hava sıcaklıklarının en uygun olduğu zamanlardan birinde Rafting heyecanını beraber yaşayacağız.

Program;

Cumartesi sabahı İncirliden hareketle yola çıkacağız. Fazla oyalanmamak için sabah bir tesiste kahvaltı molası vereceğiz. Daha sonra rafting yapacağımız tesislere geleceğiz. Burada önce bize verilecek olan kıyafetleri, kaskları ve can yeleklerini giyeceğiz ve ardından kısa bir eğitim yapılacak. Sonra botlar suya inecek ve heyecan bizleri bekliyor.

Çağlayanlar ve suyun çalkantılı olduğu yerlerden geçtikten sonra bitiş noktasına ulaşacağız ve başlangıç noktasına araçlarımız bizi transfer edecek. Burada duşumuzu alıp üstümüze değiştireceğiz. Dönüş yolunda sapanca gölü kenarında bir tesiste yemek ve çay için mola vereceğiz.

Bilgi için Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05 ve Faik Kayhan 0532 792 49 39

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, bineceğiniz durak bilgilerini içeren bir mail gönderebilir yada internet sitemize üye olarak sitemizden etkinliğe kendinizi ve misafirlerinizi ekleyebilirsiniz. www.dagtrek.com

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

  • Gerekli Malzemeler
  • Araç Durakları
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Rafing için gerekli olan neopren elbise ve neopren ayakkabı, kask ve can yelekleri tarafımızdan verilecektir. Bu kıyafetin içine giymek için mayo ve şort gerekiyor. Duştan sonra kurulanmak için havlu ve duş sırasında giymek için terlik. 

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:05 Kadıköy Evlendirme
07:10 Göztepe
07:15 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

Belirtilen Fiyat İnternet sitemiz üyeleri ve onların misafirleri için geçerlidir.

Sitemize üye olmayanlar ve  üye olsalar bile kayıtlarını internet sitesinden yapmayanlar için 10 TL ilave edilir.

Sitemiz üyelerinin etkinlik kayıtlarını internet sitesi üzerinden kendilerinin yapıyor olması gerekmektedir.

Yukarıdaki fiyatlar 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 5 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil:

Ulaşım

Acente maliyetleri

Rafting için gerekli olan ekipmanlar ve rafting eğitimi

Fotoğraf ve Video çekimleri

Dahil Olmayanlar

Kahvaltı ve Öğle Yemeği

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA SPORLARINA KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.
 

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0