Arka Planı
Göster/Gizle

RAFTİNG ŞENLİĞİ

Etkinlik : Rafting
Tarih : 8 Nisan 2015 , Çarşamba
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

RAFTİNG_SİTE (2)

Heyecan ve eğlencenin birleştiği bir faaliyette daha beraberiz. Hem bolca eğleneceğiz hemde adrenalin ve heyecanı yaşayacağız. Melen çayında suyun ve hava sıcaklıklarının en uygun olduğu zamanlardan birinde Rafting heyecanını beraber yaşayacağız.

Program; Pazar sabahı İncirliden hareketle yola çıkacağız. Fazla oyalanmamak için sabah mola vereceğimiz bir tesiste kahvaltı molası vereceğiz. Daha sonra rafting yapacağımız tesislere geleceğiz. Burada önce bize verilecek olan kıyafetleri, kaskları ve can yeleklerini giyeceğiz ve ardından kısa bir eğitim yapılacak. Sonra botlar suya inecek ve heyecan bizleri bekliyor. Çağlayanlar ve suyun çalkantılı olduğu yerlerden geçtikten sonra bitiş noktasına ulaşacağız. Duş alıp üstümüzü değiştirdikten sonra yemek yiyeceğimiz noktaya geleceğiz. ( menü daha sonra açıklanacaktır) Afiyetle melen çayı kenarında açık havada yemeğimizi yedikten sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, TC No, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Bilgi ve irtibat için Faik Kayhan 0532 792 49 39 Gerekli malzemeler; Rafing için gerekli olan neopren elbise, kask ve can yelekleri tarafımızdan verilecektir. Bu kıyafetin içine giymek için mayo, şort gerekiyor. Duştan sonra kurulanmak için havlu ve duş sırasında giymek için terlik.

RAFTİNG_SİTE (3)

Fiyat; 130 TL ( 23 ve üzeri katılımlarda geçerlidir, 22 ve daha az katılımlarda 135 TL) Fiyata neler dahil Acente Ücreti İstanbul gidiş dönüş ulaşım Öğle yemeği Dahil olmayanlar Kahvaltı ve öğle yemeği sırasında alınan içecekler Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır. Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir. Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir. Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir. Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir. YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR. Araç Durakları: 06:30 İncirli 06:40 Mecidiyeköy 06:45 Yıldız Sait Çiftçi 07:05 Kadıköy Evlendirme 07:10 Göztepe 07:15 Kozyatağı 07:15 Bostancı 07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. 1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz, Türsab A Gurubu 5910 numaralı Seyahat Acentası Extway Turizm ile yapılmaktadır.

Outdoor Adventure in Tiroler Oberland, Austria

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0