Arka Planı
Göster/Gizle
RAMAZAN BAYRAMINDA DALYAN FETHİYE GÖCEK MARMARİS MACERA TATİLİ

RAMAZAN BAYRAMINDA DALYAN FETHİYE GÖCEK MARMARİS MACERA TATİLİ

Etkinlik : Konaklamalı Geziler
Tarih : 3 Temmuz 2016 , Pazar Saat: 06:30 | Arası
Süre : 7 GÜN 6 GECE
Kontenjan : 43 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Dalyan Fethiye Göcek Marmaris
Not :

Uçak Biletleri Dahil Deniz Doğa ve Tarih Tatili

Acentamız ile ortak düzenlediğimiz bu program kesin kalkışlı ve uçak biletleri dahil bir programdır.

Ramazan Bayramının 9 günlük tatilinde Akdeniz ve antik Karia bölgesinde dolu dolu yaşayabileceğiniz bir program hazırladık. Bayram tatillerinde yaşanan trafik yoğunluğundan etkilenmemek ve uzun araç yolculuğu yapmamak için uçakla yolculuk edeceğimiz bu programımızı uçak biletleri dahil olarak hazırladık. Böylece tatillerde çok yükselen uçak biletleri fiyatlarından etkilenmeyeceksiniz. Bütün programımız boyunca Dalyan Riverside otelinde kalacağız. Birbirinden renkli etkinliklerimize katılabileceğiniz gibi muhteşem havuzu ile Dalyan kanalının kenarında bulunan otelimizde de güneşin ve Akdeniz kıyılarında olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

Bütün etkinliğimiz süresince Dalyan Riverside otelde konaklayacağız. http://www.dalyanriverside.net/ 

Nereleri göreceğiz; 
Denizli; Pamukkale ve Hierapolis, antik Laodikya kentini göreceğiz. 
Dalyan; İztuzu Plajı, Köyceğiz Gölü ve Dalyan kanalında tekne turu ve Dalyan açıklarında bulunan koylarda tekne turu. Köyceğiz sırtlarında Antik Karia topraklarında jeep safari turu, Yuvarlakçay Kanyonu, Dalaman Nehrinde Rafting heyecanı, Dalyan kanalı ve Köyceğiz gölünde gece tekne ile Mehtap Turu, Kaunos Antik Kenti ve kaya mezarları ve birbirinden farklı mekânlarda Dalyan gecelerinde eğlenceli zamanlar.
Ölüdeniz ve Fethiye; 12 adalar tekne turu, Babadağ’dan müthiş Ölüdeniz manzarasına yamaç paraşütü ile atlayış.
Göcek; muhteşem Göcek koylarında tam gün tekne turu
Marmaris; Azmak çayının muhteşem güzellikleri ile dolu tekne turu, Marmaris açıklarında koylarda tekne turu

Etkinliğe katılmak için bilgi@dagtrek.com mail adresine isim-soyisim-telefon ve tc numaranızı göndermeniz gerekmektedir. Yada www.dagtrek.com internet sitemiz üye olarak etkinlimize siteden katılabilirsiniz.

Bilgi için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya mail ile bilgi@dagrek.com

Belirtilen fiyat 1 Nisan 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra alacağımız kayıtlarda uçak biletleri yüzünden 100 TL ilave olunacaktır. Kredi kartı opsiyonları için lütfen aşağıda bulunan fiyat bilgisi bölümüne bakınız.

Kaydınızın kesinleşebilmesi için aşağıda bulunan hesap numarasına 100 TL ön ödeme göndermeniz gerekmektedir.

Faik Kayhan Is Bankasi Siracevizler Subesi TR 350006400000111730376171

1618 sayılı yasa kapsamına giren  bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur

 

  • Program
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Bütün program boyunca isteyenler otelimiz havuzunda yada Dalyandan kalkan teknelerle 15 dakikada İztuzu plajına giderek bütün gün deniz yada havuz keyfi yapabilir. Otelimiz Dalyan kanalı kenarında ve merkeze 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.
 

1. gün 3 Temmuz Pazar; Pegasus havayolları ile saat 06 30 da İstanbul Sabiha Gökçen - Denizli uçuşu ile Denizli’ye geliyoruz ve bizi bekleyen aracımızla yola çıkıyoruz. Kahvaltı molasının ardından ilk durağımız Hierapolis Antik Kenti. Kent içinde gezdikten sonra bölgeye adını veren Pamuksu dokusunu çıplak ayaklarımızla hissettiğimiz travertenler içinde yürüyoruz. Pamukkale gezimizden sonraki durağımız ise Laodikya Antik kenti. Antik kent gezimizden sonra aracımızla Dalyan’a geçiyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğinden önce otel havuzunda serinlemeyi hak ettik. Akşam yemeğimizi açık büfe olarak otelimizde alacağız. İsteyenlerle Dalyan gecelerine doğru ilk keşfimizi yapabiliriz.
  2. gün 4 Temmuz Pazartesi; sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından otelimizin önünden teknelere binerek Dalyan Tekne turuna başlayacağız. Ekstra olan bu turumuzda Dalyan kanalı boyunca ilerleyeceğiz ve kanal ile denizin birleştiği bölümden açık denize çıkarak Dalyan açıklarında bulunan koylarda yemekli tekne turu yapacağız. Akdenizin sularında keyifli bir gün bizleri bekliyor. Koylar, adalar arasında mavi suların derinliklerine kulaç atacağız. Otelimize dönmeden önce Köyceğiz gölü kıyılarında bulunan meşhur çamur banyosuna uğrayarak şifalı çamurlara bulaşacağız. Akşam yemeğimizi açık büfe olarak otelimizde alacağız.
  3 Gün; 5 Temmuz Salı; sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Rafting heyecanı yaşamak için aracımızla Dalaman Nehrine gidiyoruz. Ekstra olan bu etkinliğimizde dağlardan gelen serin sularda keyifli ve heyecan dolu bir gün yaşayacağız. Akşam yemeğimizi açık büfe olarak otelimizde alacağız. Akşam yemeğinden sonra teknemizle Köyceğiz gölüne açılarak gece gölde tekne turu keyfi yapacağız.
  4. Gün 6 Temmuz Çarşamba; sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından bu gün 2 etkinlik alternatifimiz var. Ekstra olan bu etkinliklerimiz isteyenler için jeep safari turu ve dileyenler için Dalyan kanalı, Köyceğiz gölü ve İztuzu plajını görebileceğiniz tekne turu. Jeep safari için gelen araçlarımıza binerek köyceğiz sırtlarında bulunan dağların güzelliklerine doğru yol alacağız. Muhteşem ormanlar ve harika bir doğa içinde bölgenin güzelliklerini göreceğiz. Öğle yemeğimizi Yuvarlakçay kanyonunda bulunan tesislerde alacağız. Tesislerde bulunan dere havuzlarında kanyonun buz gibi sularına girerek serinleyecek ve nefis tatlar tadacağız. Tekne turu programımız ise otelimizin iskelesinden başlayacak. Dalyan kanalı boyunca ilerleyerek İztuzu plajına ulaşacağız. Burada vereceğimiz serbest zaman boyunca İztuzu plajında denize girebilir ve Caretta Caretta kaplumbağalarının yaşam alanlarını görebilirsiniz. Öğle yemeğimizi teknemizde alacağız. Tekne turumuzun ikinci bölümünde ise Köyceğiz gölüne geçeceğiz ve gölün turkuaz sularında yüzeceğiz. Akşam yemeğimizi otelimizde açık büfe olarak alacağız. 
  5. Gün; 7 Temmuz Perşembe; Bu gün ekstra turlarımız olan yamaç paraşütü atlayışı ve Ölüdeniz tekne turumuz var. Yamaç paraşütü atlayışına katılacaklar sabah erkenden yola çıkarak Babadağ’a doğru yol alacaklar. Yamaç paraşütüne katılmayanlarla sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından aracımızla Ölüdeniz’e geleceğiz ve yamaç paraşütü atlayışını yapan arkadaşlarımızla buluşarak teknemizle Ölüdeniz ’in koylarına açılacağız. Öğle yemeğini teknemizde alacağımız bu programda yüzmeye doyamayacaksınız. Akşam yemeğimizi otelimizde açık büfe olarak alacağız.
  6. Gün; 8 Temmuz Cuma; sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından bu gün Türkiye’nin en güzel koylarını barındıran Göcek kıyılarında olacağız. Ekstra olan bu programımızda otelden aracımızla ayrılarak Göcek iskelesine geleceğiz ve buradan teknemizle Göcek koylarına doğru açılacağız. Oya gibi işlenmiş mavi ve yeşilin birbiriyle dans ettiği bu koylarda Ege’nin muhteşem koylarında mavi yolculuk keyfini yaşayacağız. Öğle yemeğimiz teknede, akşam yemeğimiz ise açık büfe olarak otelimizde.
  7. Gün 9 Temmuz Cumartesi, Rüya gibi bir haftanın son gününde yine muhteşem bir gün bizleri bekliyor. Sabah kahvaltıdan sonra otelimizden eşyalarımızla ayrılıyoruz ve Marmaris’e geliyoruz. İçmelerden başlayacak olan ekstra mavi yolculuğumuz sırasında Amos koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Fosforlu Mağara, Balık Çiftliği, Kumlubük, Cennet Adası, Kızıl kum, Kadırga Koyu, Baklabükü, Akvaryum koyu yüzme molaları vereceğiz. Mavi yolculuğumuzun ardından Azmak çayına geliyoruz. Çayın kaynağına kadar yapacağımız ekstra tekne yolculuğu sırasında derenin sularında yüzme şansıda bulacağız. Bu programlara katılmak istemeyenler Marmaris ve Azmak’da keyifli bir gün geçirebilirler. Tekne turumuzdan sonra yola çıkarak Denizli’ye hareket ediyoruz. Akşam Denizli-Sabiha Gökçen uçuşu ile İstanbul’a dönüyoruz ve turumuz sona eriyor.   Ekstra tur fiyatlarına fiyat bilgisi bölümünden bakabilirsiniz.

Fiyata Neler Dahil 

6 Gece Kahvaltı ve Akşam yemeği dahil konaklama;
Tüm gezilerin transferleri;
İstanbul- Denizli ve Denizli-İstanbul uçak biletleri
Rehberlik
Seyahat sigortası
 

Dahil Olmayanlar; 
1. gün kahvaltı
Öğle yemekleri;
Ekstra turlar
Müze, ören yeri girişleri
 

Uçak biletlerinden dolayı 2 fiyat belirlemek zorunda kaldık.
1 Nisan 2015 tarihine kadar yapılan rezervasyonlar için 1300 TL. ( Bonus Özellikli kartlara 3 taksit)
1 Nisan 2015 tarihinden sonra yapacağımız rezervasyonlar için 1400 TL. ( Bonus Özellikli kartlara 3 taksit)

Ekstra Tur Fiyatları ( Bu fiyatlar tahmini fiyatlardır, etkinlik tarihine yakın kesin fiyatlar açıklanacaktır)
2. gün Dalyan Koyları Tekne Turu ve öğle yemeği 40 TL
3. gün Dalaman Rafting ve öğle yemeği 110 TL
4. gün Jeep Safari veya Dalyan-İztuzu-Köyceğiz Gölü Tekne Turu ve Öğle yemeği 50 TL
5. Gün Fethiye-Ölüdeniz Tekne Turu ve Öğle yemeği 40 TL
6. Gün Göcek 12 Adalar Tekne Turu ve Öğle Yemeği 60 TL
7. Gün Marmaris Tekne Turu ve Öğle Yemeği 40 TL. Azmak Çayı Tekne Turu 15 TL

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0