Arka Planı
Göster/Gizle

RAMAZAN BAYRAMINDA OLİMPOS ve GÜNEŞİN ÜLKESİ LİKYA

Etkinlik : Konaklamalı Geziler
Tarih : 15 Temmuz 2015 , Çarşamba
Süre : 3 Gece 4 Gün
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : Antalya Olimpos
Not :

Güneşin Ülkesi Likya Topraklarında 4 Gün

olimpos_site (2)

Bu program kesin kalkışlı bir programdır. İstanbul-Antalya gidiş dönüş ulaşımlarımız 45 kişilik büyük otobüsle yapılacaktır. Birlikte çalıştığımız acentanın bir organizasyonu olan bu programda bizim içinde 10 kişilik bir kontenjan ayrılmıştır.

Program;

İstemeyenler bu programların bir kısmına yada tamamına katılmayabilirler. Olimposta bütün gün deniz keyfi yapabilirsiniz.

1.Gün:15 Temmuz 2015 Çarşamba günü Saat 21.00 İstanbul’dan hareket ediyoruz. 2. Gün: 16 Temmuz 2015 Sabah saatlerinde kahvaltımızı yol üstünde alıyoruz. Kahvaltı sonrası Termessos Antik Şehri’ne gidiyoruz. Termessos denizden 1050 metre yükseklikte kartal yuvasına benzeyen görünümüyle gerçek bir taht oyunları kalesini andırmaktadır. Türkiye’nin günümüze kadar en iyi korunmuş antik şehirlerinden olan Termessos tarih ve doğanın muhteşem uyum içinde olduğu, dağ keçileri ve ceylanlarla karşılaşabileceğimiz muhteşem manzara fotoğrafları çekebileceğimiz bir bulut ülkesidir. Termessos ziyaretinden sonra Olympos’taki otelimize yerleşiyoruz ve öğleden sonra deniz keyfi bizi bekliyor.

olimpos_site (4)

3. Gün: 17 Temmuz 2015 Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Adrasan’a gidiyoruz ve burada bizi bekleyen teknemize binerek Akdeniz’in en güzel koylarını geziyor, yüzme molaları veriyoruz. Öğlen yemeğini teknede aldıktan sonra akşam saatlerinde otelimize dönüyoruz.(Tekne turu ekstra ) Tekne turuna katılmayan arkadaşlarımız Olympos’ta gün boyu deniz keyfi yapabilir. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Yemek sonrasında ise Çıralı-Yanartaş yürüyüşümüzle günümüzü sonlandıracağız.

olimpos_site (3)

4. Gün: 18 Temmuz 2015 Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Gelidonya Fener’ine yapacağımız yürüyüş noktasına geliyoruz. Tarihin içerisinden geçen bir kıyı yürüyüşü; dünyanın en iyi 10 yürüyüş rotasından biri olarak gösterilir. Parkur üzerinde yer alan Gelidonya Feneri manzarası 2007 yılında Türkiye'nin en güzel manzarası seçilmiştir. Ayrıca dünya üzerinde bir geminin tamamının çıkarılabildiği ilk su altı kazısı bu bölgeden görülebilen Amerikan Koyu'nda yapılmıştır. Yürüyüş sonunda Korsan Koyunda yüzme molası sonrası Olympos’taki otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde…

olimpos_site (5)

5. Gün: 19 Temmuz 2015 Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Aracımızla Göynük kanyonu girişine geliyoruz. Dünyanın en iyi trekking parkurlarından biri olarak kabul edilen Likya yolunun önemli bir bölümü Göynük Kanyonu'nun içerisinden geçmektedir. Göynük Kanyonu, muhteşem doğası, ağaçları, şelaleleri ve havuzları ile doğa sporu sevenler açısından muhteşem bir yerdir. Kanyon gezisi sonrası gezimizin son durağı olan Düden şelalesini gördükten sonra İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Kayıt: Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com mail ile. Araç kalkış güzergah ve saatleri: İncirli 21.00, Mecidiyeköy 21.20, Kadıköy Evlendirme dairesi 21.40, Göztepe 21.45, Kartal 21.50 Ücret: 650 TL Ücrete Dahil Olan Hizmetler: 3 gece Yarım pansiyon konaklama,3 sabah kahvaltısı,3 akşam yemeği, Ulaşım hizmetleri (Otobüs/Minibüs ile),Gezi süresince rehberlik hizmetleri, Seyahat sigortası Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler: Yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler, Öğle yemekleri, Müze ve milli park giriş ücretleri, Yolda alınacak ilk gün kahvaltısı, **Rehber yol durumu, hava şartları gezinin seyrini bozacak nedenlerden dolayı programda değişiklik yapabilir. Bu tur 8657 no ile kayıtlı Tursab üyesi Vitray Travel organizasyonudur.

olimpos_site (3)

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0