Arka Planı
Göster/Gizle

SAROZ KÖRFEZİ GÖKÇETEPE DENİZ KAMPI

Etkinlik : Konaklamalı Geziler
Tarih : 14 Haziran 2014 , Cumartesi
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

DCIM100GOPRO

Gökçetepe Tabiat parkının muhteşem doğasında Saroz Körfezinin sularında denize girebileceğimiz muhteşem bir kamp programı bizleri bekliyor. Denize sıfır orman içinde bir kamp alanında isteyenin çadırlarında, isteyenin tesiste bulunan evlerde konaklayabileceği bu programımızda çok eğleneceğiz.

Kamp alanında çadırlar için elektrik, kahvaltı ve akşam yemeği için tesisler ve alışveriş için market bulunmaktadır. İsteyenler yiyeceklerini yanlarında getirebilirler.

DCIM100GOPRO

Program; 20 Haziran Cuma akşamı saat 22:00 de Maltepeden hareket edeceğiz. ( Katılım olması halinde kalkış yeri 21:50 Kartal olarak değiştirilecektir)

21 Haziran Cumartesi günü sabah saatlerinde Kamp alanına varmış olacağız. Bizim için ayrılan alanda çadırlarımızı kuruyoruz ve isteyenler kamp yerindeki evlere yerleşiyor. Saroz Körfezinin serin suları bizi bekliyor. Bütün gün denizde olacağız. Akşam yemeğinden sonra ateşimizi yakıp ateş başı sohbetimize başlıyoruz.

gokcetepe_saroz (6)

22 Haziran Pazar kahvaltıdan sonra öğleye kadar kamp alanının ve denizin keyfini çıkarmaya devam ediyoruz. Öğleden sonra yola çıkıyoruz ve dönüş yolculuğumuz başlıyor.Dönüş saatimiz trafiğe bağlı olarak akşam 21:00 civarını bulabilir.

Katılım için bilgi@dagtrek.com mail adresine sisim, soy isim, telefon, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, kan gurubu bilgilerini içeren bir mail atılması gerekmektedir. Ayrıca mailde nasıl konaklayacağınızı da bildirmeniz gerekmektedir.Bilgi için Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05

Gökçetepe Tabiat Parkı hakkında bilgi almak için tıklayınız

gokcetepe_saroz (2)

Fiyata Neler Dahil; Ulaşım Rehberlik Zorunlu seyahat sigortası

Fiyat; ulaşım ve sigorta bedeli sayımıza bağlı olarak 120-130 TL civarında olacaktır. Ayrıca çadır kurma kirası çadır başı 30 TL’dir. (kaç kişi kalırsa kalsın) Evlerin gecelik kirası 100 TL ( evler 4 kişiliktir, kaç kişi kalırsa kalsın),

Çadırda kalmak isteyip çadırı olmayanlar için sırlı sayıda kiralık çadırımız bulunmaktadır. 2 kişi 1 çadırda kalacak şekilde kişi başı çadır kirası 20 TL dır.

Gerekli malzemeler; havlu, mayo, şort, güneş kremi, şampuan vs, çadırla kalacaklar için çadır, tulum, mat, kişisel eşyalar.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Araç Durakları: 22:00 Maltepe 22:10 Bostancı-Kozyatağı 22:20 Kadıköy Evlendirme 22:45 Mecidiyeköy 23:00 İncirli 22:15 Avcılar-Beylikdüzü

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Akşam trafiği nedeni ile araç saatlerimiz gecikebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz, Türsab A Gurubu 5910 numaralı Seyahat Acentası Extway Turizm ile yapılmaktadır

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0