Arka Planı
Göster/Gizle

SAROZ KÖRFEZİ GÖKÇETEPE TABİAT PARKI DENİZ KAMPI

Etkinlik : Kamp
Tarih : 11 Eylül 2015 , Cuma
Süre : 1 Gece 2 Gün
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : Edirne Keşan
Not :

Saroz Körfezinin Harika Denizinde Kamp Keyfi

 DCIM100GOPRO

Bu hafta Saroz körfezinde muhteşem güzellikte bir doğanın ortasında deniz kampı yapacağız. Saroz körfezinin kuzey kıyılarında yer alan Gökçetepe Tabiat parkı kamp alanının güzelliklerine Temmuz ayında yaptığımız kampta doyamamıştık.

Gökçetepe Tabiat parkı çadır kurarak konaklayabileceğimiz, Kızılçam ağaçları ve tabiatın yeşili ile Ege Denizinin berrak mavi sularını birleştiği doğal bir güzellik.

gokcetepe_saroz (4)

Önemli Not; Katılımcılarımıza kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir. Faaliyetimizin 20 kişi üzerinde 28 kişilik yarım otobüslerle yapılmaktadır. Etkinliğe kayıt yaptıran ilk 22 kişi normal koltuklarda son 3 kişi ise arka beşlide oturur. Faaliyete katılım maksimum 25 katılımcı ile sınırlıdır.

Kamp alanında tuvaletler, duş alma yerleri, yemek yemek için tesisler ve kamp alanı girişinde market mevcuttur.

Program; Cuma gecesi İstanbul’dan yola çıkıyoruz ve günü ilk ışıkları ile Gökçetepe’ye ulaşıyoruz (İstanbul durakları ve hareket saatleri aşağıda yazmaktadır). Hızlıca çadırlarımızı kuruyoruz. Pazar günü kamptan ayrılana kadar herkes serbest, ister denize girin, ister çam ağaçlarının serinliğinde dinlenin, ister civarda yürüyüş yapın. 

Pazar günü öğleden sonra yola çıkıp Pazar akşamı İstanbul’a döneceğiz. Dönüş saatimiz tamamen trafiğe bağlı olarak 21.00 civarı olabilir ( Kadıköy)

Katılım için bilgi@dagtrek.com mail adresine isim, soy isim, TC No, telefon, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, kan gurubu bilgilerini içeren bir mail atılması gerekmektedir. Bilgi için Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05

Fiyata Neler Dahil; Ulaşım Rehberlik Zorunlu seyahat sigortası ve kamp alanında çay servisi

Fiyat; 130 TL (20 kişi ve altı sayılarda 150 TL) Ayrıca çadır kurma kirası her bir çadır için 30 TL’dir. (Çadırda kaç kişi kaldığının önemi yoktur)

Gerekli Malzemeler; havlu, mayo, şort, güneş kremi, şampuan vs, çadır, tulum, mat, kişisel eşyalar.

Yemek Planı; Cumartesi kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği, Pazar Kahvaltı ve öğle yemeği. Yemeklerinizi yanınızda getirebilir, ocak vs. ekipmanlarınız varsa kamp alanında pişirebilir yada kamp alanında bulunan tesislerde yiyebilirsiniz. Yada akşam birlikte mangal vs. yapabiliriz.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Araç Durakları: 22:45 Pendik 22:50 Kartal 23:00 Maltepe 23:10 Bostancı-Kozyatağı 23:15 Kadıköy Evlendirme 23:45 Mecidiyeköy 00:00 İncirli 00:15 Avcılar-Beylikdüzü

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Akşam trafiği nedeni ile araç saatlerimiz gecikebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

 

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0