Arka Planı
Göster/Gizle
SİNEKLİ İKİGÖL DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

SİNEKLİ İKİGÖL DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 29 Ocak 2017 , Pazar Saat: 06:30 | 17:00 Arası
Süre : 1 GÜN
Kontenjan : 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Çatalca Sinekli Köyü
Not :

2 Göl ve Sucuk Mangal Keyfi

Bu hafta kardan ve kötü havadan uzakta bir parkura gidiyoruz. Hava durumu raporlarına göre Şile ve İstanbul’un doğusunda Pazartesi gününe kadar hava kar yağışlı olacak.  Trakya’da ise hava Cumartesi ve Pazar yağış göstermiyor. Bu nedenle hafta sonu Çatalca ile Silivri arasında olacağız. 2 Parkur birlikte yapacağımız etkinliğimizde isteyenler 14 km kısa parkur, isteyenler de 18-19 km uzun parkurda yürüyebilirler. Parkurlarımızda tırmanış ve iniş çok azdır ( toplam 200 metre irtifa farkı)

Küçük Sinekli köyünden başlayacak olan yürüyüşümüzde 2 tane göl göreceğiz. Bölgede çok fazla kar ile karşılaşacağımızı sanmıyoruz. Yürüyüş bitiminde sizler için hazırladığımız sucuk mangal ve çay ikramımız olacak.

Program; Sabah 06:30 hareketle Pendik’den yola çıkıyoruz. (Duraklar aşağıda yer almaktadır) Yol üzerinde kahvaltı ve alışveriş molası veriyoruz. Yürüyüş programı bitiminde gurup kararına göre yemek molası verebiliriz.

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz yada  bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com (Facebook Messenger yada Whatsup vb mesajlarınıza cevap veremeyebiliriz. Lüfen mail yada doğrudan telefon ediniz)

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Araç Durakları:
06:30 Pendik
06:35 Kartal
06:40 Maltepe
06:50 Kozyatağı-Bostancı-Göztepe
07:00 Kadıköy Evlendirme
07:15 Mecidiyeköy
07:30 İncirli
07:45 Avcılar-Beylikdüzü

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Yürüyüşe uygun bot ve tozluk ( zorunlu malzeme), (Cuma gününe kadar haber verenler için tozluk tedarik edebiliriz )

Küçük sırt çantası, su geçirmez yağmurluk panço ya da mont, bere ve eldiven, polar ceket ve yedekli sentetik t-shirt, Kafa feneri ve yedek piller, isteğe bağlı baton.

1-2 litre tercihen termos içinde sıcak su, en az 2 öğün yiyecek ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, varsa kullandığımız ilaçlar.

Yürüyüş sonunda değiştirmek için yedek kıyafet ve spor ayakkabı ( araçta bırakılacak)

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

 

Yukarıdaki fiyatlar 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 10 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil:

Sucuk Mangal ve Çay İkramı (% 100 Dana Sucuğu Polonez yada Cumhuriyet)
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0