Arka Planı
Göster/Gizle
SÜLÜKLÜGÖL DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

SÜLÜKLÜGÖL DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 28 Mayıs 2017 , Pazar Saat: 06:30 | 16:00 Arası
Süre : 5 Saat (Yürüyüş Süresi)
Kontenjan : 19 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 4
Nerede : Dokurcun
Not :

Sülüklügöl Çevresi Bahar Yürüyüşü

Bu hafta Adapazarı Dokurcun Kasabası'nda bulunan Davlumbaz Yaylası eteklerinden başlayacak parkurumuzda Davlumbaz yaylasına ulaştıktan sonra, Davlumbaz yaylası üstünde muhteşem manzaranın ve çöküntü çukuru üzerinden Sülüklügöl’ü izlemenin keyfini çıkaracağız. Çayırlar ve ormanlar içerisinde 16km yürüyeceğiz.

 

Program: Sabah İncirliden hareket ederek aşağıda belirtilen duraklarda katılımcılarımızı alıyoruz ve Adapazarı Kuzuluk Kasabası'nda alışveriş ve kahvaltı molası veriyoruz. Yürüyüşün bitiminde gurup kararına göre akşam yemeği molası verebiliriz. (Oylama sonucuna göre karar verilmektedir)

 

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olarak etkinliğe sitemizden katılabilir yada bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, telefon ve bineceğiniz durak ile acil durumda aranacak kişi adı ve telefon bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

 

Bilgi için Esin Kayhan 0530 153 54 83 (akşam 18:00 sonrası), Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05 veya bilgi@dagtrek.com.

* Fiyat katılım sayısına göre değişmektedir. Lütfen altta bulunan Fiyat Bilgisi bölümünü okuyunuz.

 

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:

06:30 İncirli

06:45 Mecidiyeköy

06:50 Yıldız Sait Çiftçi

07:05 Kadıköy Evlendirme

07:10 Göztepe

07:10 Kozyatağı

07:15 Bostancı

07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

 

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Yürüyüşe uygun bot ve isteğe bağlı tozluk,

 

Küçük sırt çantası, su geçirmez yağmurluk panço yada mont, polar ceket ve yedekli sentetik t-shirt, Kafa feneri ve yedek piller, isteğe bağlı baton.

 

1-2 litre tercihen termos içinde sıcak su, öğle kumanyası için yiyecek ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, varsa kullandığımız ilaçlar.

 

Yürüyüş sonunda değiştirmek için yedek kıyafet ve spor ayakkabı ( araçta bırakılacak)

 

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Yukarıdaki fiyatlar 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 10 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.


Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0