Arka Planı
Göster/Gizle

TEPEMANAYIR HACILLI DERE YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 12 Temmuz 2015 , Pazar
Süre : 5 saat 10 km
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede : İstanbul Şile
Not :

Dere ve Şelalelerde Yüzme Molalı Doğa Yürüyüşü

hacıllı_tepemanayır_site (3)

Derelerde yürümeye ve serin sularda keyif yapmaya devam ediyoruz. BU hafta Şile Tepemanayır köyünden başlayıp orman içi, patika yollar ve bol sulu dere geçişleri yaparak hacılı köyüne ulaşacağız. Yürüyüş sonunda çok güzel bir şelalenin göletine gireceğiz. Şelaleden sonra 20 dakikalık bir yürüyüşle Hacıllı köyünde yürüyüşümüz sona erecek. Yaklaşık 15 km, kolay parkur.

Program; Sabah 06:30 da İstanbul’dan hareket ederek Balçık da alışveriş ve kahvaltı molası vereceğiz. Tepemanayır köyünde başlayacak olan yürüyüşümüz Hacıllı köyünde sona erecek. Dönüşümüz Gebze üzerinden, dönüşte köfte yiyeceğiz.

Faaliyet Koordinatörü; Faik Kayhan (0532 792 49 39) Yürüyüş Liderleri Faik Kayhan, Esin Kayhan, Bilal Dönmez, Uğur Sarısoy.

Kayıt için: bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu, yürümek istediğiniz parkur bilgilerini içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Bilgi ve irtibat için Faik Kayhan 0532 792 49 39

Fiyata Neler Dahil: Ulaşım Rehberlik Acente Hizmetleri

Fiyat: 50 TL ( 23 ve üzeri katılımlarda geçerlidir, 23 ve altı katılımlarda 55 TL )

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

hacıllı_tepemanayır_site (4)

Gerekli Malzemeler: Herhangi bir bot, herhangi bir sırt çantası, herhangi bir yağmurluk yada mont, polar ve sentetik t-shirt, 1 litre su, öğle için kumanya ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, fener ve pilleri, varsa kullandığımız ilaçlar. Not: Dere yürüyüşleri sırasında bot giyilmesi çok önemlidir. Sandaletle gelen katılımcılar yürüyüşe alınmazlar. Yüzme molası sırasında giymek için yanınızda terlik ya da su ayakkabısı bulundurabilirsiniz.

Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir. Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Araç Durakları: 06:30 İncirli 06:40 Mecidiyeköy 06:45 Yıldız Sait Çiftçi 07:05 Kadıköy Evlendirme 07:10 Göztepe 07:15 Kozyatağı 07:15 Bostancı 07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren  bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur

hacıllı_tepemanayır_site (2)

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0