Arka Planı
Göster/Gizle

TİYATRAL DANS GÖSTERİSİ "WHITE ROSE"

Etkinlik : Yurtdışı Gezileri
Tarih : 10 Ocak 2014 , Cuma
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

 

beyazgul (14)

Tarih: 19 Aralık Perşembe 21:00 Saat: 21:00 Buluşma Yeri: 20:00 itibari ile Hocapaşa Kültür Merkezi DagTrek Fiyatı: 40 TL (İsim yazdırıp gelmeyenlerden bilet bedeli alınacaktır) Gişe Fiyatı: 70 TL Kontenjan: 30 kişi Etkinlik Koordinatörü: Nurgül YEZİZ – 0533 322 59 09 Adres: Ankara Cad. Hocapaşa Hamamı Sok. N:3B Sirkeci/İstanbul Google haritasını görmek için tıklayınız Bilet alabilmek için mutlaka bilgi@dagtrek.com mail adresine ad-soyad, istenilen bilet sayısı ve telefon numarası bilgileri içeren bir mail atmanız gerekmektedir.
  • Fotoğraf meraklıları, mutlaka makinelerinizi getirin. Oyunda fotoğraf çekme imkanı vardır.
  • Arada Limitsiz Türk Kahvesi, Çay, Meyve Suyu ve Su ikramı fiyata dahildir.

Osmanlı Hareminden Hollanda Sarayına savrulan cariyenin olağanüstü gerçek aşk hikayesi. İki perdeden oluşan bu muhteşem gösteride, 25 kişilik  dansçı kadrosu ile mistik Osmanlı saray dansları ve  egzotik oryantal danslarını modern dans ile harmanlayarak 18.yüzyılda yaşanmış gerçek bir aşk hikayesini anlatırken aynı zamanda dönemin günlük saray yaşamından sahneler sunar.

http://www.youtube.com/watch?v=pZmmW0ZOTOc&feature=youtu.be

17. yüzyılda Lale Devri zamanında azad edilmiş Çerkez asıllı Osmanlı cariyesi ile Hollanda elçisinin gerçek bir aşk hikayesinden uyarlanan oryantal dans, geleneksel Osmanlı saray dansları ve modern dansın  karışımından oluşan nefis bir teatral dans gösterisi.

Estetik danslar, muhteşem kostümler, sansasyonel özgün müzik ve 360 derece video mapping ile yaratılan görsel şölen hepsi HodjaPasha’nın etkileyici tarihi ortamında.

Oyundan fotoğraflar görmek için tıklayınız

beyazgul (10)

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0