Arka Planı
Göster/Gizle

TİYATRO "ÖLÜM DİYALOGLARI"

Etkinlik : Tiyatro
Tarih : 10 Ocak 2014 , Cuma
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

ölüm_diyalogları

  Tarih: 07 Ocak 2014 Salı Saat: 20:30 Buluşma Yeri: Saat 19:30 itibari ile Beyoğlu Maya Sahnesi Adres: Maya Sahnesi İstiklal Cad. Halep Pasajı (Atlas Pasajı karşısı) Kat: 2 İstiklal/Beyoğlu Gişe Fiyatı: 30 TL Dag Trek Özel Fiyatı 20 TL  (İsim yazdırıp gelmeyenlerden bilet bedeli alınacaktır ) Kontenjan: 30 Kişi Bilet alabilmek için mutlaka bilgi@dagtrek.com mail adresine ad-soyad, istenilen bilet sayısı ve telefon numarası bilgileri içeren bir mail atmanız gerekmektedir. Türü: Kara Komedi Yazan: Sibel Yıldırım Özer Yöneten: Ali Gökmen Altuğ Oyuncular: Sibel Taşçıoğlu, Sibel Yıldırım Özer, Ufuk Aşar

İki kadın oyuncunun bir araya gelerek kurdukları Tiyatro Si’s kadın olmanın zorluklarının, kadın sorunlarının, toplumda kadın erkek eşitliği ve kadınların başarılarının daha da ön plana çıkarılması gerekliliğini savunan, oyunlarında bu özeni ve beklentiyi yüksek tutan yepyeni bir tiyatrodur.

Ölüm Diyalogları, ihanete uğramış bir kadının, bu ihanetin içinde yer alan aşkın büyüsüne kapılmış bir genç kızın kadın olmanın hassasiyetiyle, gücüyle, zaaflarıyla bu zorluğun nasıl içine daldıklarını ve bir erkeğin gözünden nasıl göründüklerini anlatan bir oyundur.

Kadın güçlüdür. Kadın güzeldir. Kadın anaçtır. Ama Erkeğin de ona nasıl ve nereden bakacağını bilmesi lazım değil midir?

Buna dair siz de birkaç diyalog duymak ister misiniz?

olum_diyalogları (3)

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0