Arka Planı
Göster/Gizle
UÇAKLI KURBAN BAYRAMI DALYAN FETHİYE GÖCEK TURU

UÇAKLI KURBAN BAYRAMI DALYAN FETHİYE GÖCEK TURU

Etkinlik : Konaklamalı Geziler
Tarih : 11 Eylül 2016 , Pazar Saat: 07:00 | 23:55 Arası
Süre : 6 gece 7 gün
Kontenjan : 17 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Muğla Dalyan Fethiye Göcek Marmaris
Not :

Uçaklı Deniz ve Doğa Tatili

Kurban Bayramı tatilinde Ege Denizi ve antik Karia bölgesinde dolu dolu yaşayabileceğiniz bir program hazırladık. Bayram tatillerinde yaşanan trafik yoğunluğundan etkilenmemek için uçakla yolculuk edeceğimiz bu programımızı uçak biletleri dahil olarak hazırladık. Böylece tatillerde çok yükselen uçak biletleri fiyatlarından etkilenmeyeceksiniz. Bütün programımız boyunca Dalyan Riverside otelinde kalacağız. Birbirinden renkli etkinliklerimize katılabileceğiniz gibi havuzu ile Dalyan kanalının kenarında bulunan otelimizde de güneşin ve Ege kıyılarında olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Nereleri göreceğiz;

Dalyan; İztuzu Plajı, Köyceğiz Gölü ve Dalyan kanalında tekne turu ve Dalyan açıklarında bulunan koylarda tekne turu. Köyceğiz sırtlarında Antik Karia topraklarında jeep safari turu, Yuvarlakçay Kanyonu, Dalaman Nehrinde Rafting heyecanı, Dalyan kanalı ve Köyceğiz gölünde gece tekne ile Mehtap Turu, Kaunos Antik Kenti ve kaya mezarları ve birbirinden farklı mekânlarda Dalyan gecelerinde eğlenceli zamanlar.

Ölüdeniz ve Fethiye; 12 adalar tekne turu, Babadağ’dan müthiş Ölüdeniz manzarasına yamaç paraşütü ile atlayış.

Göcek; muhteşem Göcek koylarında tam gün tekne turu

Marmaris; Azmak çayının muhteşem güzellikleri ile dolu tekne turu, Marmaris açıklarında koylarda tekne turu

Etkinliğe katılmak için bilgi@dagtrek.com mail adresine isim-soyisim-telefon ve tc numaranızı göndermeniz gerekmektedir. Yada www.dagtrek.com internet sitemiz üye olarak etkinlimize siteden katılabilirsiniz.

Bilgi için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya mail ile bilgi@dagrek.com

Kaydınızın kesinleşebilmesi için aşağıda bulunan hesap numarasına 250 TL ön ödeme göndermeniz gerekmektedir.

Faik Kayhan Is Bankasi Siracevizler Subesi TR 350006400000111730376171

1618 sayılı yasa kapsamına giren  bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur

  • Program
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Bütün program boyunca isteyenler otelimiz havuzunda yada Dalyandan kalkan teknelerle 15 dakikada İztuzu plajına giderek bütün gün deniz yada havuz keyfi yapabilir. Otelimiz Dalyan kanalı kenarında ve merkeze 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.

1.Gün: Pegasus havayollarının saat 08 50 de İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman uçuşu ile Dalaman’a geliyoruz ve bizi bekleyen aracımızla bu günkü programımıza doğru yol alıyoruz. Ekstra olan bu programımızda Göcek 12 Adalar tekne turumuzu yapacağız. Göçek iskelesinden başlayarak teknemizle Göcek koylarına doğru açılacağız. Oya gibi işlenmiş mavi ve yeşilin birbiriyle dans ettiği Akdeniz’in bu muhteşem koylarında mavi yolculuk keyfini yaşayacağız. Öğle yemeğimiz teknede, akşam yemeğimiz ise açık büfe olarak otelimizde.

2.Gün: Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından ekstra olan turlarımızdan Jeep Safari Turumuz var sırada! Jeep safari için gelen araçlarımıza binerek Köyceğiz sırtlarında bulunan dağların güzelliklerine doğru yol alacağız. Muhteşem ormanlar ve harika bir doğa içinde bölgenin güzelliklerini göreceğiz. Öğle yemeğimizi Yuvarlakçay kanyonunda bulunan tesislerde alacağız. Tesislerde bulunan dere havuzlarında kanyonun buz gibi sularına girerek serinleyecek ve nefis tatlar tadacağız.

3.Gün: Sabah kahvaltımız sonrası Dalyan tekne turumuzu otelimizin önünden bineceğimiz Tekne ile gerçekleştiriyoruz. Ekstra olan bu turumuzda Dalyan kanalı boyunca ilerleyecek, İztuzu plajına varacak, orada deniz ile dolu dolu zaman geçirmenin ardından kanal ile denizin birleştiği bölümden açık denize çıkarak Dalyan açıklarında bulunan koylar arası kulaçlar atacağız. Akdeniz’in sularında keyifli bir gün bizleri bekliyor. Koylar, adalar arasında mavi suların derinliklerine yüzme keyfine doyacaksınız! Otelimize dönmeden önce Köyceğiz gölü kıyılarında bulunan meşhur çamur banyosuna uğrayarak şifalı çamurlara bulaşacağız. Öğle yemeğimizi teknede Akşam yemeğimizi işe açık büfe olarak otelimizde alacağız.

4.Gün: Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrası Rafting turumuz tam heyecan severlere göre! Bu heyecanı yaşamak için aracımızla Dalaman Nehrine gidiyoruz. Ekstra olan bu etkinliğimizde dağlardan gelen serin sularda keyifli ve heyecan dolu bir gün yaşayacağız. Akşam yemeğimizi açık büfe olarak otelimizde alacağız. Akşam yemeğinden sonra teknemizle açılarak gece tekne turu keyfi yapacağız.

5.Gün: Kahvaltımız ardından Bu gün de ekstra turlarımızdan olan yamaç paraşütü atlayışı ve Ölüdeniz tekne turlarımız var. Yamaç paraşütü atlayışına katılacaklar sabah erkenden yola çıkarak Babadağ’a doğru yol alacaklar. Yamaç paraşütüne katılmayanlarla sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından aracımızla Ölüdeniz’e geleceğiz ve yamaç paraşütü atlayışını yapan arkadaşlarımızla buluşarak teknemizle Ölüdeniz’in koylarına açılacağız. Öğle yemeğini teknemizde alacağımız bu programda yüzmeye doyamayacaksınız. Akşam yemeğimizi otelimizde açık büfe olarak alacağız.

6.Gün: Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından bu günümüzün programı olan ekstra Marmaris tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Marmaris, İçmelerden başlayacak olan ekstra mavi yolculuğumuz sırasında Amos koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Fosforlu Mağara, Balık Çiftliği, Kumlubük, Cennet Adası, Kızıl kum, Kadırga Koyu, Baklabükü, Akvaryum koyu yüzme molaları vereceğiz.

7.Gün: Rüya gibi bir haftanın son gününde yine muhteşem bir gün bizleri bekliyor. Sabah kahvaltıdan sonra otelimizden eşyalarımızla ayrılıyoruz. Ekstra olan Saklıkent ve Gizlikent turumuzu gerçekleştirmek üzere yola koyuluyoruz. Kanyonların serin sularında kendimize geldikten sonra sıra geliyor bu güzel coğrafyaya veda etmeye.

Fiyat 1500 TL. (Kredi kartı taksitli ödemelerinde vade farkı uygulanmaktadır)

Neler Dahil;

6 Gece Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil Konaklama;

Tüm Gezilerin Transferleri;

İstanbul - Dalaman ve Dalaman - İstanbul uçak biletleri

Rehberlik

Seyahat Sigortası

 

Dahil Olmayanlar;

1. gün kahvaltı

Öğle Yemekleri;

Ekstra Turlar

Müze, Ören yeri girişleri

 

Ekstra Tur Fiyatları ( Bu fiyatlar tahmini fiyatlardır, etkinlik tarihine yakın kesin fiyatlar açıklanacaktır)

Dalyan Koyları Tekne Turu ve öğle yemeği 50 TL

Dalaman Rafting ve öğle yemeği 100 TL

Jeep Safari veya Dalyan-İztuzu-Köyceğiz Gölü Tekne Turu ve Öğle yemeği 80 TL

Ölüdeniz Tekne Turu ve Öğle yemeği 65 TL

Göcek 12 Adalar Tekne Turu ve Öğle Yemeği 70 TL

Marmaris Tekne Turu ve Öğle Yemeği 60 TL.

**Rehber yol durumu, hava şartları gezinin seyrini bozacak nedenlerden dolayı programda değişiklik yapabilir.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0