Arka Planı
Göster/Gizle
YALIKÖY PODİMA GECE YÜRÜYÜŞÜ VE DENİZ KEYFİ

YALIKÖY PODİMA GECE YÜRÜYÜŞÜ VE DENİZ KEYFİ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 19 Ağustos 2017 , Cumartesi Saat: 21:00 | 08:00 Arası
Süre : 6 Saat
Kontenjan : 38 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 2
Nerede : ÇATALCA
Not :

Gece Yürüyüşü Sonrasında Denizde Yüzme ve Kahvaltı

Podima, bu günkü adı ile Yalıköy, İstanbul’un Karadeniz kıyılarında yerleşmiş şirin bir köyümüz. Yemyeşil ormanların denizin mavisi ile buluştuğu bu köy adını hiç şüphesiz sahilinde bulunan cam gibi çakıl taşlarından alıyor. Ay ışığı altında ormanda yapacağımız yürüyüşümüz günü ilk saatlerinde Yalıköy sahilinde sona erecek. Henüz sakin saatlerinde olan plajda isteyenlerin denize girmesi için zaman vereceğiz ve denize sıfır bir tesiste kahvaltı molası vereceğiz. Parkurumuz yaklaşık 12 - 13 km'dir.

 

Program: Cumartesi gecesi saat 21:00'de Pendik'ten hareket ederek aşağıda belirtilen duraklarda katılımcılarımızı alıyoruz. Açık yer bulmak sorun olabileceği için kumanya ve su alışverişlerinizi araca binmeden önce tamamlamış olmanız gerekmektedir. Çatalca Yalıköy sırtlarında başlayacak olan yürüyüşümüz Yalıköy sahilinde sona erecek. Deniz ve kahvaltı molası sonrasında ise dönüşe geçeceğiz.

 

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olarak etkinliğe sitemizden katılabilir yada bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, kan gurubu, telefon ve bineceğiniz durak ile acil durumda aranacak kişi adı ve telefon bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

 

Bilgi için: Esin Kayhan 0530 153 54 83, Nurcan Taşpınar 0506 787 52 05 veya bilgi@dagtrek.com

 

* Fiyat katılım sayısına göre değişmektedir. Lütfen altta bulunan Fiyat Bilgisi bölümünü okuyunuz.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Ücret Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:

21:00 Pendik-Kartal
21:10 Maltepe
21:20 Bostancı-Kozyatağı-Göztepe
21:40 Kadıköy Evlendirme
22:10 Mecidiyeköy
22:30 İncirli
22:50 Avcılar
23:00 Beylikdüzü-Büyükçekmece

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Yürüyüşe uygun bot ve isteğe bağlı tozluk,

 

Küçük sırt çantası, su geçirmez yağmurluk panço yada mont, polar ceket ve yedekli sentetik t-shirt, Kafa feneri ve yedek piller, isteğe bağlı baton ve mat.

 

1-2 litre tercihen termos içinde sıcak su, öğle kumanyası için yiyecek ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs, varsa kullandığımız ilaçlar.

 

Yürüyüş sonunda değiştirmek için yedek kıyafet ve spor ayakkabı ( araçta bırakılacak)

 

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Yukarıdaki ücretler 23 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir, daha az katılım halinde 10 TL ilave olunur.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğa karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Faaliyet öncesinde mail ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri mail ile bildirilecektir. Lütfen faaliyet öncesinde maillerinizi kontrol ediniz. Faaliyete eklediğiniz yada mail ile kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, mail adreslerini ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0