Arka Planı
Göster/Gizle
YEDİGÖLLER FOTOĞRAF ve DOĞA GEZİSİ 1

YEDİGÖLLER FOTOĞRAF ve DOĞA GEZİSİ 1

Etkinlik : Günübirlik Gezi
Tarih : 11 Kasım 2017 , Cumartesi Saat: 06:30 | 17:00 Arası
Süre : Günübirlik Doğa Gezisi
Kontenjan : 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : BOLU
Not :

Yedigöller Fotoğraf ve Doğa Gezisi

Günübirlik Yedigöller’in güzelliklerini görmeye gidiyoruz. Gündüz mangal ve ateş yakmak yasaklanınca biraz daha rahatlamış bir ortamda gölleri ve doğayı görme şansımız olacak. İsteyenler kendi dilediğince gezebilir. İsteyenlerle yaklaşık 5 km uzunluğunda bir yürüyüşle göller, şelale, dilek çeşmesi ve diğer önemli yerleri görebileceğiz. Dönüşte seyir terasından muhteşem manzarayı da izleyeceğiz.

 

Yurdumuzun Batı Karadeniz Bölgesinde, oldukça engebeli bir yöre de bulunan Yedi göller Milli Parkı heyelanın oluşturduğu göller ile "Orman Denizi"ni andıran zengin bitki örtüsüne sahiptir. Göller, kayan kitlelerin, vadilerin önlerini kapaması sonucu arkada suların biriktiği set gölleridir. Bunlardan bazıları dip kaçakları ile birbirine bağlantılıdır. Çöküntü sonucu oluşan bu yedigölün adları şöyledir. Büyükgöl, Küçükgöl, Kurugöl, Sazlıgöl, Nazlıgöl, Deringöl ve Seringöl . Yürüyüş pakurumuzda bu gölleri görebileceğimiz muhteşem tabiat örtüsü içinde kayın, gürgen, kızılağaç, karaçam, sarıçam, göknar, karaağaç, meşe, ıhlamur ve porsuk gibi değişik tür ağaçları da görme şansımızda olacak.

 

Program: Sabah 06:00 da İncirliden hareket ederek aşağıda belirtilen duraklardan katılımcılarımızı alıyoruz ve uygun bir noktada kahvaltı ve alışveriş molası veriyoruz. Yedigöller de gölleri görüp fotoğraf çektikten sonra yolda akşam yemeği molası da vererek geri dönüyoruz.

 

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 yada bilgi@dagtrek.com

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz yada bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

 

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39 veya bilgi@dagtrek.com

 

* Fiyatlarımız internet sitemiz üyeleri için indirimlidir. Fiyatlarımız katılım sayısına göre farklılık göstermektedir. Lütfen aşağıda bulunan fiyat bilgisi bölümünü inceleyiniz.

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 10:00’dan sonra herhangi bir nedenle yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan talep edilir.

  • Araç Durakları
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

Araç Durakları:

06:00 İncirli
06:15 Mecidiyeköy
06:20 Yıldız Sait Çiftçi
06:30 Kadıköy Evlendirme
06:35 Göztepe
06:40 Kozyatağı
06:40 Bostancı
06:50 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

İnternet sitemize üye olarak etkinliğe sitemizden kayıt olanlar için 10 TL indirimlidir. Belirtilen fiyat rehberler hariç 21 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. Daha az katılım halinde 10 TL ilave olunur

 

Fiyata Neler Dahil:

Ulaşım

Acente maliyetleri

Millipark giriş ücretleri

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 10:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

 

Bu bir gurup faaliyetidir. Katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmesi beklenir. Rehber programda değişiklik yapabilir.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0