Arka Planı
Göster/Gizle

YELKEN BAŞLANGIÇ TANIŞMA ve PRATİK SEYRİ

Etkinlik : Dağcılık
Tarih : 10 Nisan 2014 , Perşembe
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

yelken_tanışma_seyri_site

Yelken eğitimlerimize tanışma seyirlerimizle başlıyoruz. Bu seyirleri hiç deneyimi olmayanlar için ve aynı zamanda deneyimli olup yelken pratiği yapmak isteyenler için düzenliyoruz. Koy içi ve yakın bölgelerde yelkenli tekne seyri yaparak bu teknelerle denizde olmanın büyülü dünyasını tanıma fırsatımız olacak.

Kayıt ve her türlü bilgi için yelken@dagtrek.com mail atmanız gerekmektedir.

Faaliyet koordinatörü Serpil Yavaş, bilgi için 0530 147 87 32

Nerede: Fenerbahçe Marina’dan çıkış ile Caddebostan – Yenikapı parkurunda yapılır. (Denizdeyiz işte :)) Parkur: 1 – 2 Katılım için ön şartlar: Deneyim gerekmemektedir. Program Süresi: Tekne üzerinde 3 saat. Kimler içindir: Daha önce hiç yelkenli tekneye binmemiş veya eğitimlerini pekiştirmek, deneyim kazanmak isteyen kişiler için tanışma ve yelken pratiği. Neleri Kapsar: Fenerbahçe Marina’dan çıkış ile Caddebostan ve Yenikapı parkurunda 2-3 saatlik yelken seyri. Eğitim tamamlandığında katılımcı diğer yelken programlarına katılabilir. 15 mil kazanımı olur. Program İçeriği: Rüzgârı ve Tekneyi Tanıma Tekneyi Hazırlama, kişisel emniyet Marinadan Çıkış Yelken Basma Toplama Yelkenle Temel Seyir Yönleri Marinaya Dönüş ve Tekneyi Toparlama

Gerekli Malzemeler; Mevsime uygun kıyafet ( Rahat pantolon, yağmurluk, polar vs) Tekneye çıkmak için mümkünse altı beyaz, spor ayakkabı.

Gruplar en az 4 en çok 6 kişi ile açılacaktır. Etkinlik yeterli kişi sayısına ulaşıldığında açılacaktır. Hava şartları uygun olmadığında etkinlik iptal edilebilir.

Yelkenle tanışma ve başlangıç seyiri etkinliğimiz 24 Nisan 2014 Perşembe günü sabah yapılacaktır.

Yelken Eğitim Programımız hakkında bilgi almak için tıklayınız

Yelken Etkinlik takvimimizi görmek için tıklayınız

yelken_parkurlar

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0