Arka Planı
Göster/Gizle

YELKEN TANIŞMA VE BAŞLANGIÇ SEYRİ

Etkinlik : Konaklamalı Geziler
Tarih : 17 Şubat 2014 , Pazartesi
Süre :
Kontenjan : 1 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 1
Nerede :

yelken_site

Yelken eğitimlerimize tanışma seyirlerimizle başlıyoruz. Bu seyirleri hiç deneyimi olmayanlar ve yelken pratikleri hakkında fikir edinmek isteyenler için düzenliyoruz. Koy içi ve yakın bölgelerde yelkenli tekne seyri yaparak bu teknelerle denizde olmanın büyülü dünyasını tanıma fırsatımız olacak.

Kayıt ve her türlü bilgi için yelken@dagtrek.com mail atmanız gerekmektedir. Faaliyet koordinatörü Serpil Yavaş, bilgi için 0530 147 87 32 Katılım için ön şartlar: Deneyim gerekmemektedir, herkes katılabilir. Süre: 3 saat pratik

Gerekli Malzemeler; Mevsime uygun kıyafet ( Rahat pantolon, yağmurluk, polar vs) Tekneye çıkmak için mümkünse altı beyaz, spor ayakkabı.

Gruplar en az 4 en çok 6 kişi ile açılacaktır. Etkinlik yeterli kişi sayısına ulaşıldığında açılacaktır. Hava şartları uygun olmadığında etkinlik iptal edilebilir.

Etkinliğimiz 23.02.2014 Pazar günü sabah ve öğle grubu olmak üzere 2 farklı grup olarak yapılacaktır. Hafta içi Çarşamba günü etkinliğimizde bulunmaktadır.

Sabah Grubu: 09:00  – 12:00 Öğlen Grubu: 13:00  – 16:00 Hafta içi 26.02.2014 Çarşamba etkinliğimiz için tıklayınız Yelken Eğitim Programımız hakkında bilgi almak için tıklayınız

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0