Arka Planı
Göster/Gizle
YENİ YIL KAR YÜRÜYÜŞÜ ve SUCUK MANGAL

YENİ YIL KAR YÜRÜYÜŞÜ ve SUCUK MANGAL

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 1 Ocak 2018 , Pazartesi Saat: 06:30 | 16:30 Arası
Süre : 5 Saat ( Yürüyüş Süresi )
Kontenjan : 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 2
Nerede : Kartepe Kocaeli
Not :

Yeni yılın ilk gününde kar yürüyüşü

Yeni yılı karlar altında karşılamak ister misiniz? Yeni yılın ilk gününde nefis bir doğada karlar altında olacağız. Önümüzde ki haftadan itibaren gelecek olan kar yağışı ile beyaz bir örtü ile kaplanacağını düşündüğümüz Kartepe’de olacağız. Yürüyüş bitiminde Kuzuluk yaylasında bir mekana konuk olacağız. Bizim için hazırlanan mangal ateşinde sucuk ekmeklerimizi yiyeceğiz. Bu güne özel isteyenler yanlarında içeceklerini getirebilirler. Yeni yılda şehir dışına çıkmayanları bekleriz.  Parkur mesafesini kar durumuna göre belirleyeceğiz. 10 km ile 15 km arasında değişebilir.

 

Program: Sabah İncirliden hareket ederek aşağıda belirtilen duraklardan katılımcılarımızı alıyoruz ve yolda kahvaltı-alışveriş molası veriyoruz. Yürüyüşlerin bitiminde mangalda sucuk ekmek yiyerek dönüş için yola çıkıyoruz.

 

Belirtilen fiyat internet sitemiz üyeleri için geçerlidir. Üye olmayanlardan 10 TL fark alınır. Fiyatlarımız katılım sayısına göre farklılık göstermektedir. Lütfen aşağıda bulunan fiyat bilgisi bölümünü inceleyiniz.

  

Kayıt için: www.dagtrek.com internet sitemize üye olabilir ve etkinliğe sitemizden katılabilirsiniz yada  bilgi@dagtrek.com adresine ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerini içeren bir mail atabilirsiniz.

 

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39, Nurcan taşpınar 0506 787 52 05 veya bilgi@dagtrek.com

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 İncirli
06:40 Mecidiyeköy
06:45 Yıldız Sait Çiftçi
07:00 Kadıköy Evlendirme
07:05 Göztepe
07:10 Kozyatağı
07:15 Bostancı
07:20 E-5 Maltepe, Kartal, Pendik

 

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 9361 numaralı Seyahat Acentası organizasyonudur.

Yürüyüşe uygun bot ve mutlaka tozluk,

Küçük sırt çantası,

Su geçirmez yağmurluk panço yada mont,

Polar ceket ve yedekli sentetik t-shirt,

Bere ve eldiven,

Kafa feneri ve yedek piller,

1-2 litre su, en az 2 öğün yiyecek ve isteğe bağlı atıştırmalık çerez, çikolata, kuruyemiş vs,

Varsa kullandığımız ilaçlar.

 

Yürüyüş sonunda değiştirmek için yedek kıyafet ve spor ayakkabı (araçta bırakılacak)

 

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

İnternet sitemiz üyeleri 95 TL

Üye Olmayanlar 105 TL 

Belirtilen fiyat 22 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. Daha az katılım halinde 10 TL fiyata ilave olunur. 

 

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım

Sucuk ekmek ve ayran
Acente maliyetleri ve rehberlik

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, katılım iptali ya da faaliyete gelmeme durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır.

Parkurlarımız kısmi keşif etapları içerir. Orman içi geçişler, patikalar, dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. Doğada karşılaşacağımız beklenmedik durumlar karşısında parkurlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir.

 

Uzun parkurlarımıza yeni başlayan, malzemesi tam olmayan ve referansı olmayan katılımcılar katılamazlar. Uzun parkurlarımız hızlı tempoda ve nerdeyse hiç mola vermeden yapılır. Kondüsyonu yüksek ve doğa yürüyüşü deneyimi olan katılımcılar içindir. Faaliyet liderleri bu parkura katılmanıza onay vermedikleri sürece bu parkura katılamazsınız.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.

Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0